› Gospodarka
17:19 / 23.02.2018

11 osób na stanowisko podinspektora w Urzędzie Miejskim w Jarocinie. Jest rozstrzygnięcie

11 osób na stanowisko podinspektora w Urzędzie Miejskim w Jarocinie. Jest rozstrzygnięcie

fot. Bartek Nawrocki

Jarocin. Gmina Jarocin. Urząd Miejski w Jarocinie. Praca w UM w Jarocinie. Konkurs

 

R E K L A M A

 

Praca w urzędzie, na umowę, pełny etat, 40 godzin tygodniowo, do tego tytuł podinspektora - prawda, że brzmi atrakcyjnie? - tak pisaliśmy pod koniec stycznia informując o konkursie ogłoszonym przez burmistrza Jarocina.

 

Władze miasta ogłosiły nabór na stanowisko podinspektora w Wydziale Administracji Urzędu Miejskiego w Jarocinie, a konkretnie - Referacie Spraw Obywatelskich. Informacja o konkursie wywołała sporo komentarzy [ZOBACZ TUTAJ]. Jak się okazuje duże było też zainteresowanie pracą w magistracie.

 

Na ogłoszenie o wolnym stanowisku urzędniczym wpłynęło 11 ofert. Do testu wiedzy przystąpiło 7 osób - informuje Urząd Miejski w Jarocinie.

Ostatecznie konkurs, jak czytamy w urzędowym biuletynie, wygrała Monika Grygiel z gminy Jarocin.

- Na podstawie weryfikacji dokumentów i oceny kwalifikacji kandydatów biorących udział w teście dokonano wyboru kandydata do zatrudnienia na ww. stanowisko. Kandydat legitymuje się wykształceniem wyższym magisterskim posiada odpowiedni staż pracy, tym samym spełnia oczekiwania umożliwiające zatrudnienie na stanowisku pracy - informuje w rozstrzygnięciu burmistrz Adam Pawlicki.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A