› Aktualności
09:30 / 12.06.2019

21-latka leżała w rowie. Co się stało?

21-latka leżała w rowie. Co się stało?

Kierowcy jadący krajową „12” informują nas o zdarzeniu w Jarocinie.

 

 

- Za skrzyżowaniem z ul. Powstańców Wielkopolskich, jadąc od Jarocina, kobieta leżała w rowie. Obok znajdował się rower. Jechało też pogotowie ratunkowe - relacjonuje użytkowniczka portalu jarocinska.pl.

 

 

Policja potwierdza interwencję.

 

- 21-latka jadąca rowerem zjechała do rowu. Została zabrana do szpitala - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Póki co nie są jeszcze znane okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo czy kobieta została potrącona, czy też zasłabła i wjechała jednośladem do rowu.

 

W piątek na skrzyżowaniu ul. Powstańców Wielkopolskich i w al. Niepodległości w Jarocinie doszło do zdarzenia z udziałem rowerzysty.

 

- Rowerzysta skręcając z ul. Powstańców Wielkopolskich na drogę krajową nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ciężarowym iveco 49-letniemu mieszkańcowi powiatu poznańskiego - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.

 

78-letni cyklista trafił do szpitala. Po zdarzeniu nic nie wskazywało, że jego życie może być zagrożone. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał go przytomnego. Niestety zmarł po kilku godzinach w szpitalu [ZOBACZ TUTAJ]

 

Zdecydowano o przeprowadzeniu sekcji zwłok, która ma dać odpowiedź na pytanie, czy obrażenia mogły doprowadzić do śmierci cyklisty.

[AKTUALIZACJA 15:30 ]


 Policja uzupełniła informacje o porannym zdarzeniu.

- Ustaliliśmy, że kobieta zasłabła i dlatego zjechała do rowu - informuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.          

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%