07:03 / 21.01.2020

9-letnia Marysia z Tarc na prywatmnej wizycie u pary prezydenckiej [ZDJĘCIA, WIDEO]

9-letnia Marysia z Tarc na prywatmnej wizycie u pary prezydenckiej [ZDJĘCIA, WIDEO]

fot. Jakub Szymczuk KPRP

Wszystko zaczęło się od wizyty prezydenta w Jarocinie w listopadzie ubiegłego roku. Kwiaty na powitanie Andrzejowi Dudzie wręczała wtedy między innymi 9-letnia Marysia z Tarc. W tym spotkaniu musiało być coś wyjątkowego, ponieważ to, co wydarzyło się później, dla Marysi też pewnie było zupelnie niezwykłe.

 

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

Wydarzenia, które związane były z wizytą prezydenta Andrzeja Dudy w Jarocinie, świadczą o tym, że marzenia się spełniają. Otóż 9-letnia Marysia prawdopodobnie tak bardzo marzyła o spotkaniu z parą prezydencką, że stało się to faktem.

 

 

Wkrótce po tym, jak znalazła się w trójce dzieci, które kwiatami witały prezydenta Andrzeja Dudą w Jarocinie dla niej i jej mamy przyszło imienne zaproszenie do przyjazdu do Warszawy i spotkania z parą prezydencką. Wizyta doszła do skutku w mikołajki - 6 grudnia.

 

 

[o wizycie prezydenta w Jarocinie więcej przeczytaj TUTAJ, obejrzyj także GALERIĘ ZDJĘĆ i WIDEO]

 

 


Na miejscu oprócz prywatnego spotkania z parą prezydencką - Andrzejem Dudą i Agatą Kornhauser-Dudą - oraz zwiedzania pałacu, Marysia uczestniczyła w mikołajkowym spotkaniu prezydenta i jego małżonki z dziećmi.
 

 

Tuż po wizycie próbowaliśmy umówić się na spotkanie z Marysią. Mama dziewczynki poinformowała nas jednak, że Kancelaria Prezydenta nie wyraziła zgody na relacjonowanie spotkania i udostępnianie zdjęć.
 

 

[dlaczego Andrzej Duda chciałby wrócić do Jarocina - na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Teraz jednak - ponad miesiąc od tamtego wydarzenia - na profilu w Pałacu Prezydenckim w mediach społecznościowych pojawił się film opatrzony komentarzem:
 

 

"Niedawno w Pałacu Prezydenckim gościła 9-letnia Marysia z Jarocina. Jej marzeniem było spotkanie z Parą Prezydencką. Cieszymy się, że udało się je spełnić."
 

 

 

 

Szczegółów nie znamy, ponieważ mama dziewczynki nadal podtrzymuje swoje stanowisko i nie chce ujawniać przebiegu odwiedzin u pary prezydenckiej.
 

 

9-letnia Marysia w czasdie wizyty w pałacu prezydenckim

 

(źródło: profil W Pałacu Prezydenckim)

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

4
2
oceń tekst 6 głosów 67%

Zdjęcia ilość zdjęć 11