› Aktualności
09:54 / 27.04.2018

Adaś z Cerekwicy jest już w domu

Adaś z Cerekwicy jest już w domu

fot. wlkp24.info

Niespełna dwumiesięczny Adaś z Cerekwicy Starej (gm. Jaraczewo) opuścił wraz ze swoją mamą szpital w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Od wczoraj przebywają w domu z najbliższymi. Przypomnijmy 22-letni Eryk J. z Jarocina 15 marca wtargnął pod osłoną nocy do domu swojej byłej partnerki uzbrojony w kilka noży. Najpierw z zimą krwią zamordował rodziców dziewczyny. Potem zadał kilka ciosów ciężarnej kobiecie. Ostrze dosięgło również nienarodzone dziecko.

W pierwszej kolejności dramatyczną walkę o życie 25-letniej kobiety i jej dziecka rozpoczęli ratownicy medyczni i lekarz Zespołów Ratownictwa Medycznego, a potem lekarze jarocińskiego i ostrowskiego szpitala [ZOBACZ TUTAJ]

 


- Na podstawie badań obrazowych wiemy, że nie wszystko jest dobrze. Badania wykazują nieprawidłowości, ale Adaś ma duże siły witalne, plastyczność neuronalną i ma wcześnie zastosowaną fizykoterapię i musimy wierzyć, że przyniesie ona duże efekty - mówiła dla mediów Katarzyna Bierła, kierownik oddziału neonatologii szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%