› Aktualności
14:04 / 16.01.2019

Akcja pobierania krwi w niedzielę. Niecodzienny apel do krwiodawców

Akcja pobierania krwi w niedzielę. Niecodzienny apel do krwiodawców

fot. pixabay.com

W najbliższą niedzielę 20 stycznia w salce dolnego kościoła św. Antoniego Padewskiego w Jarocinie odbędzie się pierwsza z jednodniowych akcji organizowanych przez Klub Honorowych Dawców Krwi, który działa przy oddziale PCK.

 

 

Ekipa z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w niedzię pracować będzie w godz. 9.00-12.30.

Punkt pobrań w klasztorze franciszkanów czynny jest w każdy wtorek w godz. 8.00-11.00.

 

"Rzadko proszę kogokolwiek o pomoc. Dziś chcę prosić o gest dobrej woli dla mojej mamy, która w wyniku komplikacji pooperacyjnych straciła sporo krwi, a jej przetoczenie przyczyniło się do uratowania jej życia. Oddanie krwi nic nie kosztuje, procedura trwa około 20 minut i prawie każdy może to zrobić. Liczy się tylko dobre serce. Grupa krwi nie ma tu nic do rzeczy. Ofiarując swoją krew, ofiarujesz życie drugiemu człowiekowi" - zapelowała za pośrednictem facebooka Monika Dębska z Witaszyc. Jej prośba została udostępniona m.in. na fanpage'u Ochotniczej Straży Pożarnej w Witaszycach.

 

http://krwiodawstwo.kalisz.pl/informacje-dla-krwiodawcow/oddawanie-krwi-krok-po-kroku

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Powiązane artykuły

R E K L A M AMOBI - Akademia krasnali