› Aktualności
07:28 / 07.08.2019

Ale WYNIK!!! Ci strażacy osiągnęli 99 procent [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Ale WYNIK!!! Ci strażacy osiągnęli 99 procent [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. Adam Majewski

Ochotnicy z jednostek OSP Boguszyn, Klęka, Szypłów, Wolica Kozia oraz Kotlin uczestniczyły w II Ogólnopolskim Zlocie Czerwonych Samochodów w Poznaniu.

 

 

Do stolicy Wielkopolski zjechało ponad 70 samochodów pożarniczych. W czasie zlotu druhowie mieli okazję obejrzeć i wypróbować różnego rodzaju sprzęt strażacki. Strażacy brali też udział w konkursach. Pierwszy polegał na poprawnym wykonaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

 

- Nasza drużyna w składzie: Marcin Szymczak, Miłosz Fiderek zajęła 1 miejsce osiągając wynik 99% poprawności wykonania testu - opowiada Miłosz Fiderek, prezes OSP Boguszyn.

 

 

Ochotnicy wygrali 2 nowe hełmy. Pokonanie toru przeszkód było drugą konkurencją. OSP Boguszyn reprezentowali Krystian Kołczyk i Tomasz Kuderczak, którzy zajęli 3 miejsce.

W nagrodę otrzymali: odcinek węża, kubeł na śmieci, wieszak do worków na segregacje śmieci, maski przeciwpyłowe i wiele innych gadżetów.

 

Druhowie z OSP Boguszyn podziękowali kolegom z OSP Poznań-Głuszyna. Dwa lata temu ochotnicy z Boguszyna otrzymali Jelcza od wspomnianej jednostki.

 

- Przygotowaliśmy dla nich pamiątkową kopię ich byłego wozu - mówi prezes Miłosz Fiderek.

 


 Czytaj również: Remont na drodze krajowej. Ruch wahadłowy i korki [ZOBACZ TUTAJ]  

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 7