› Kobieta i dziecko
16:04 / 06.12.2017

Anna Cieślewicz - dziewczyna z Jarocina, która podbija świat!

Anna Cieślewicz - dziewczyna z Jarocina, która podbija świat!

Anna Cieślewicz (z domu Ratajczak) odkąd wyjechała z Jarocina podbija świat! Zwiedziła dziesiątki krajów, tworzy aplikacje multimedialne, zdobywa uznanie jako malarka. Mieszka w Gdańsku i Warszawie - razem z mężem Nicholasem- znanym adwokatem z Trójmiasta.

 

R E K L A M A

 

Odkąd wyjechała z Jarocina prawie ciągle jest w podróży. Nawet jeśli nie zwiedza świata, to kursuje miedzy Gdańskiem a Warszawą. Razem z mężem żyją na dwa domy. Kochają Gdańsk, ale praca łączy ich też ze stolicą, w której mają mnóstwo przyjaciół i znajomych.

 

Anna Cieślewicz jest człowiekiem renesansu: tworzy aplikacje multimedialne, zdobywa uznanie jako malarką. Wcześniej pracowała w marketingu. Jest szczęśliwą żoną Nicholasa Cieślewicza - znanego adwokata z Trójmiasta. Mąż jest jej najlepszym przyjacielem.

 

Kilka lat temu mogliśmy przeczytać o nie w wielu gazetach i na różnych portalach. Podobno coś ją łączyło z bardzo znanym muzykiem. Ale czy to prawda?

Tego dowiecie się z niezwykle ciekawej rozmowy, którą znajdziecie w najnowszym Magazynie ONA – bezpłatnym dodatku do „Gazety Jarocińskiej”. W ekskluzywnym wywiadzie Anna opowiada o swoim życiu: pracy, twórczości i rodzinie oraz o podróżach. Przeczytajcie koniecznie!

 

W Magazynie ONA znajdziecie również wiele innych ciekawych artykułów. Zimowe wydanie liczy aż 40 stron! O wszystkim możecie przeczytać w artykule: Magazyn ONA- zdradzamy, co w najnowszym numerze.

R E K L A M A
1
10
oceń tekst 11 głosów 9%
R E K L A M A