› Aktualności
14:34 / 12.08.2019

Audi Q7 uderzyło w bariery na obwodnicy

 Audi Q7 uderzyło w bariery na obwodnicy

fot. Fanpage OSP Klęka

Czytelnicy za pośrednictwem DAJ ZNAĆ informują nas o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Jarocina.

 

  - Na pasie od Poznania w kierunku Jarocina Audi Q7 uderzyło w bariery ochronne - mówi asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.
 

 

 

 

Na obwodnicy występują utrudnienia w ruchu kołowym. Na miejscu jest policja, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz 2 zastępy JRG Jarocin i OSP Mieszków.

 

[AKTUALIZACJA 15:10]


Ostatecznie okazało się, że do zdarzenia doszło  na średzkim odcinku obwodnicy.


Jarocińskie zastępy wracają już do bazy. Na miejscu pracują średzcy strażacy.  Z  pomocą przyleciało  również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

To nie jedyne zdarzenie drogowe na terenie powiatu średzkiego. Utrudnienia występują też na skrzyżowaniu krajowej 11 z drogą nr 15.

 

- Tam zderzyło się auto osobowe z ciężarowym – informuje asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowy  Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.        
            

 

AKTUALIZACJA 15:20]


 -  O godzinie  14.05 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu ciężarówki i seata w Miąskowie.  Z wstępnych informacji wynika, że kierujący autem osobowym wymusił pierwszeństwo.  W zdarzeniu nikt nie ucierpiał – dodaje policjantka.

 

Na miejscu są strażacy z  JRG Środa Wielkopolska, OSP Brodowo i OSP Miłosław.

 

Jeszcze służby nie zakończyły pracy, a już otrzymały wezwanie (14.19) do kolizji na 2. kilometrze S11.

 

 

- Kierujący Audi Q7 nie dostosował prędkości do warunków jazdy i uderzył w barierę  - relacjonuje asp. Edyta Kwietniewska.

 

Kierujący nie doznał poważnych obrażeń.

 Do kraksy zadysponowano JRG Środa Wielkopolska, OSP Klęka i OSP Nowe Miasto.
                 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%