› Aktualności
21:20 / 26.06.2018

Awaria sieci wodociągowej. Centrum miasta bez wody. Jak długo potrwa naprawa?

Awaria sieci wodociągowej. Centrum miasta bez wody. Jak długo potrwa naprawa?

fot. Bartek Nawrocki

Jarocin. Kolejna awaria sieci wodociągowej [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji nie ma dobrych informacji dla mieszkańców centrum Jarocina. Na ul. Poznańskiej wystąpiła awaria sieci wodociągowej.

R E K L A M A

W związku z tym jutro (środa, 27 czerwca) od godziny 9:00 nastąpi przerwa w dostawie wody.

Wyłączeniem będą objęte ulice: Poznańska (od skrzyżowania z ul. Św. Ducha do wiaduktu kolejowego), Moniuszki, Kościuszki, Niepodległości (od skrzyżowania z ul. Poznańska do wiaduktu kolejowego), Sienkiewicza, Paderewskiego, Libercourt, Dąbrowskiego, Nowa, Węglowa, Wrocławska (od Rynku do skrzyżowania z ul. Węglową), Barwickiego, Wolności, Hallera, Śródmiejska oraz Rynek wraz z przyległymi ulicami.

Przywrócenie dostawy wody jest planowane na godzinę 14:00. Spółka przeprasza za utrudnienia.

[AKTUALIZACJA]

Niedobre wieści dla mieszkańców centrum Jarocina. Nie udało się usnąć awarii.

      
PWiK w Jarocinie informuje, że w związku z wydłużeniem się prac związanych z usuwaniem awarii, przywrócenie dostawy wody na ulicach: Poznańska (od skrzyżowania z ul. Św. Ducha do wiaduktu kolejowego), Moniuszki, Kościuszki, Niepodległości (od skrzyżowania z ul. Poznańska do wiaduktu kolejowego), Sienkiewicza, Paderewskiego, Libercourt, Dąbrowskiego, Nowa, Węglowa, Wrocławska (od Rynku do skrzyżowania z ul. Węglową), Barwickiego, Wolności, Hallera, Śródmiejska oraz Rynek wraz z przyległymi ulicami jest planowane na godzinę 17:00. 

Spółka przeprasza za utrudnienia.
 

 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A