› Aktualności
18:00 / 07.03.2019

AWO 2019 Grasz w piłkę? Zagraj dla dzieci!

 AWO 2019 Grasz w piłkę? Zagraj dla dzieci!

II Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wesołych Ogrodników organizuje Akademia Reissa w Jarocinie. Do turnieju mogą się zgłaszać wszystkie amatorskie drużyny dorosłych.

 

R E K L A M A

 

Przyjemność połączona z dobrym uczynkiem. Wspaniała atmosfera, męska rywalizacja i puchar, który każdy chce mieć. W tej imprezie powinny wystąpić wszystkie drużyny, które grają w piłkę nożną. Co więcej na taką wyjątkową okazję warto drużynę stworzyć. Może to zrobić każdy: grupa przyjaciół, firma, organizacja.Turniej odbędzie się w sobotę, 30 marca, o godz. 16.30 w Hali Jarocin Sport.

Zdobyć można bezcenny, jedyny taki na świecie, Puchar Wesołych Ogrodników. Ale najważniejszy jest oczywiście cel.

Impreza odbędzie się w ramach Akcji Wesołych Ogrodników, podczas której przeprowadzonoa zostanie zbiórka pieniędzy na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym z terenu Ziemi Jarocińskiej czyli gmin: Jarocin, Jaraczewo, Nowe Miasto, Kotlin i Żerków. Wpisowe będzie przeznaczone właśnie na ten cel.

Akcja Wesołych Ogrodników odbędzie się w tym roku dziewiąty raz. Od 29 do 31 marca 2019 roku wolontariusze będą zbierać pieniądze na pomoc podopiecznym Fundacji „Ogród Marzeń”, która jest organizatorem wydarzenia. W ramach Akcji organizowanych jest zawsze wiele imprez kulturalnych, rozrywkowych i sportowych.

W tym roku oprócz turnieju piłkarskiego odbędzie się Charytatywne Karaoke w Klubie Kontrapunkt, Maraton Zumby, V Jubileuszowy Charytatywny Zlot Samochodów by Moniq, Festyn w Gospodarstwie Arnika w Cielczy. Będzie też impreza w Żerkowie oraz pokazy filmów w Domu Kultury Kotlin.

Akcja zakończona zostanie wielką finałową imprezą, która odbędzie się w siedzibie Fundacji "Ogród Marzeń", w niedzielę, 31 marca. Organizatorzy przygotowują moc atrakcji dla dzieci. Szczegóły już wkrótce.

Organizatorem turnieju jest Akademia Reissa w Jarocinie. Informacji udziela oraz zgłoszenia przyjmuje Łukasz Stachowiak 695-562-776, l.stachowiak@akademiareissa.pl

Drużyny mogą się zgłąszać do 22 marca 2019 roku.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A