› Aktualności
14:18 / 09.03.2019

Babskie popołudnie w JOK-u. Z recitalem o kobiecych namiętnościach

Babskie popołudnie w JOK-u. Z recitalem o kobiecych namiętnościach

fot. Materiały organizatora

"Babskie Popołudnie" to impreza o kobietach i dla kobiet. To nieco przedłużony Dzień Kobiet z poradami dietetycznymi, kosmetycznymi, zdrowotnymi, florystycznymi. Będą też degustacje przy małej czarnej oraz recital „Kobieta do zjedzenia”.


 

 

R E K L A M A

Impreza odbędzie się w niedzielę 17 marca w godz. 16.00-19.00 w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Wstęp jest wolny.

 

W trakcie będzie można skorzystać z porad kosmetycznych, a być może zdążą nawet wypróbować najbardziej korzystny dla siebie makijaż.Organizatorzy wydarzenia – gmina Jarocin przewidzieli dla każdej pani upominek, a tez pań, które będą miały więcej szczęścia tego dnia, wyjdą z imprezy z prezentami - niespodziankami. Jedną z nich będzie voucher do salonu odnowy biologicznej.

 

W strefie zdrowia, poza mierzeniem ciśnienia, czy poziomu cukru we krwi, ochotniczki zmierzą się z analizą składu ciała, w tym pomiaru tkanki tłuszczowej. Będzie też o tym, jak ekonomicznie robić zakupy, gotować szybko i zdrowo. Zaprezentowane zostanie 50 wcieleń cukru i różnych rodzajów „słodzideł” - ich wady i zalety.  

 

Pojawi się też Cudo-Budka, w której będzie można uwiecznić babskie spotkanie na śmiesznej fotce. Miłośniczki kwiatów znajdą na pewno coś dla siebie na pokazie florystycznym przygotowanym przez jarocińską kwiaciarnię „Anki-CudaWianki”.

 

 

Magda Smalara w spektaklu "Kobieta do zjedzenia" opowie o jednej z największych naszych namiętności. Wprawdzie nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą, wprawdzie niektórym jest wszystko jedno, ale warto uświadomić sobie, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemalże metafizyczną, dość wspomnieć proustowskie Magdalenki. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach, bo aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera.

 

 

Mamy i babcie, które w niedzielne popołudnie, nie będą miały co zrobić ze swoimi pociechami, będą mogły skorzystać ze specjalnej strefy dla dzieci, w której najmłodszymi opiekować się będą bibliotekarki. Tym razem można będzie robić kwiaty z różnych materiałów i na rozmaite sposoby.

 

 

 

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A