› Kultura i Rozrywka
10:25 / 11.03.2020

Babskie popołudnie z polskim Elvisem odwołane [AKTUALIZACJA]

Babskie popołudnie z polskim Elvisem odwołane [AKTUALIZACJA]

fot. Materiały organizatora

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców „Babskie popołudnie”, która miało odbyć się w JOK Jarocin w sobotę 14 marca. O nowym terminie wydarzenia będziemy informować.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

 

Wyjątkowe babskie popołudnie odbędzie się 14 marca w JOK Jarocin. To impreza o kobietach i dla kobiet. To impreza o tym, jak pięknie wyglądać, dobrze czuć się we własnej skórze, a przede wszystkim doskonale się bawić w gronie przyjaciółek. Spotkanie umili występ polskiego Elvisa i… babskie karaoke.

 

Wszystkie fajne "babki", te małe i duże, zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Kobiet, w sobotę 14 marca. W programie organizatorzy przewidzieli moc bezpłatnych atrakcji! Podobnie, jak w roku ubiegłym będą się one odbywały równocześnie w strefach zlokalizowanych w różnych salach JOK Jarocin. Bo tego dnia JOK opanują Kobiety!

 

O tym, jak wykonać odpowiedni makijaż opowie wizażystka Maya Adamiak - jarocinianka, która na co dzień pracuje w Warszawie. Z wykształcenia jest kosmetologiem, jednak makijaż to jej wielka pasja, która trwa od 2008 roku. Zdobywała cenne doświadczenia pracując dla światowych firm kosmetycznych. Uczestniczy w różnorodnych projektach: sesjach zdjęciowych, teledyskach, reklamach i spektaklach teatralnych. Jednym z najbardziej inspirujących okresów w jej karierze była współpraca z MAC Cosmetics, podczas której pokochała zabawę kolorem i unikatowe rozwiązania makijażowe, które zaprezentuje podczas „Babskiego popołudnia” w Jarocinie.

W innym miejscu, stylistka Anna Jarębska pomoże w doborze fasonów ubrań, dostosowując je do odpowiedniej sylwetki. Panie będą mogły podyskutować o kolorach i nowościach ze świata mody. Stylistka wskaże, jak podkreślać atuty urody i jak ukryć to wszystko, czego się nie lubi w swoim wyglądzie. - Wszystkie chętne panie mogą przynieść ze sobą 1 lub 2 ubiory, co do których mają wątpliwości i będą mogły poddać się mojej opinii, by swoje wątpliwości rozwiać. Jedna z uczestniczek warsztatów w Jarocinie, w drodze losowania otrzyma voucher na indywidualne konsultacje – zachęca do spotkania stylistka Anna Jarębska.

O tym, jak zadbać o doskonałą sylwetkę będzie można doradzić się trenera personalnego. Poza tym - każda "babeczka" będzie mogła dokonać pomiaru ciśnienia i poziomu cukru, dobrać odpowiednie do kształtu twarzy okulary i skorzystać z profesjonalnego serwisu optycznego. Miłośniczki „małej czarnej” będą mogły pogawędzić w kąciku kawiarniano-degustacyjnym. Nie zabraknie też kącika zabaw dla dzieci, bo kiedy mamy i babcie będą delektowały się światem mody i piękna, dzieci nie będą się nudzić! Dlatego dla nich przygotowane zostaną kreatywne warsztaty i zabawy.

Uczestniczki wydarzenia czeka też muzyczna niespodzianka, podczas której - znani z zupełnie innej strony panowie - zaśpiewają o PANIACH i dla PAŃ. A na deser polski ELVIS... na bis, czyli Mirosław Deredas swoim ciepłym głosem przypomni piosenki Elvisa Presley’a. Po koncercie będzie moment na wspólną fotkę i autograf.

Będzie się działo!

Tak, jak w roku ubiegłym, organizatorzy przewidzieli nagrody - bony usługowe do zrealizowania u partnerów imprezy. Do kogo uśmiechnie się los szczęścia tym razem? Kto wygra godzinną przejażdżkę luksusową limuzyną? O szczegółach organizatorzy informują na bieżąco na wydarzeniu utworzonym na FB gminy Jarocin.
więcej informacji w wydarzeniu Babskie Popołudnie 
zobacz, co będzie się działo
 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART