› Aktualności
12:13 / 17.08.2019

Będą budowali wodociąg i kanalizację

Będą budowali wodociąg i kanalizację

fot. zdjęcie pogladowe

Znamy wyniki przetargu na budowę wodociagu i kanalizacji w Żerkowie

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

Na początku sierpnia burmistrz Michał Surma ogłosił przetarg na budowę wodociągu oraz kanalizacji sanitarnej w Żerkowie przy ul. Górki. Prace mają obejmować wybudowanie zbiorczego przyłącza wodociągowego, jak również i kanalizacji sanitarnej. Gmina na ten cel zabezpieczyła w budżecie kwotę 243 tys. zł.

 

[W długi weekend wiecej policjantów na drogach - czytaj TUTAJ]

 

Do przetargu zgłosiły się cztery firmy: PUB „Brukpol” s.c. ze Strzelec Wielkich, Bud-An Sp. z o.o., Sp. k. z Łodzi, Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „Drobud” z Jarocina i Fur-Bud Joanna Furmaniak-Misiak, Karol Misiak s.c. z Żerkowa.

 

[Dożynki na Ziemi Jarocińskiej - ZOBACZ GDZIE].

 

To właśnie ta ostatnia otrzymała największą liczbę punktów i to ona wykona inwestycje. W zadaniu przewidziano również budowę przepompowni ścieków sanitarnych. Termin wykonania prac upływa 31 października tego roku.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020