› Aktualności
13:42 / 10.10.2018

Będzie można się pośmiać z kabaretem "Jurki". Jutro w JOK-u

Będzie można się pośmiać z kabaretem

fot. Materiały organizatora

Nie masz planów na czwartkowy wieczór? Może wybierzesz się na występ kabaretu "Jurki"? Już jutro w Jarocińskim Ośrodku Kultury.

 

 

Kabaret "Jurki" pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994 r. Tworzą go: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin, czyli czwórka scenicznych indywidualności, którzy doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Biorą udział w różnego rodzaju przeglądach i maratonach kabaretowych. Ich programy są dynamiczne, śmieszne, z treścią i dużą dawką improwizacji, a skecze dotyczą głównie absurdów codzienności, z tematów społeczno-obyczajowych. W programie znajdują się też piosenki kabaretowe. O tym, co potrafią można się będzie przekonać w czasie występu na żywo.

 

Początkowo „Jurki” prezentowały tzw. kabaret form sierocych ze specyficznym wyglądem, egzaltowaną mową i „przepraszającym” zachowaniem. W ten właśnie sposób pokazali się na Pace w 1996 roku. Zdobyli za ten występ pierwszą nagrodę. Ich kolejne programy miały już nieco inną formę. Występ w Jarocinie rozpocznie się o godz. 20.00. Ostatnie bilety w cenie 40 i 50 zł można nabyć w Jarocińskim Ośrodku Kultury oraz na stronie www.biletynakabarety.pl.

 

Na naszym profilu fb mamy konkurs, w którym nagrodą są wejściówki na występ "Jurków". Zapraszamy do zabawy. 

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%