› Aktualności
11:00 / 03.10.2019

Będzie nowa droga. Zobacz, gdzie!

Będzie nowa droga. Zobacz, gdzie!

fot. źródło: Pixabay

Gmina Żerków ogłosiła kolejny przetarg na przebudowę drogi gminnej. Tym razem sprawa dotyczy Ludwinowa.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

W ostatnich kilku miesiącach w Żerkowie dość często ogłaszane są przetargi, które dotyczą modernizacji gminnych dróg. Pieniądze na wykonanie zadań gmina stara się również pozyskiwać z zewnętrznych funduszy. Przykładem może być planowana przebudowa drogi w Dobieszczyźnie o czym pisaliśmy szczegółowo TUTAJ lub realizacja zadania prowadzona w Chrzanie [czytaj TUTAJ].

 

 

[Medale od prezydenta dla 22 par małżeńskich - GALERIA].

 

Tym razem gmina zajmie się drogą w Ludwinowie, która należy do klasy technicznej D (trasa dojazdowa). Przebudową objęty będzie odcinek o długości prawie 800 m. Projekt przewiduję budowę jezdni o szerokości 4 m oraz wykonanie pobocza z tłucznia.

 

Termin składania ofert upływa 11 października o godzinie 10.00 Jeszcze tego samego dnia nastąpi ich otwarcie. Zakończenie robót przewidziano na 29 listopada tego roku.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020