› Aktualności
10:36 / 12.01.2018

Bezpłatne badania w Jarocinie. Ambulans stanie przy Kauflandzie

Bezpłatne badania w Jarocinie. Ambulans stanie przy Kauflandzie

Jarocin. Gmina Jarocin. Badania w Jarocinie. Mammobus w Jarocinie.

R E K L A M A

Bezpłatne badanie mammograficzne dla kobiet zostaną przeprowadzone w poniedziałek - 15 stycznia w Jarocinie. Ambulans stanie na parkingu marketu Kaufland. Badania w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi są bezpłatne dla kobiet, które są ubezpieczone. Refundacja z Narodowego Funduszu Zdrowa pozwala na przeprowadzanie ich co 2 lata.Zdaniem specjalistów mammografia pozwala na wykrycie tak zwanych zmian bezobjawowych w bardzo wczesnym etapie rozwoju, wtedy kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

W badaniu [Zobacz TUTAJ kto wziął udział w innych bezpłatnych badaniach w Jarocinie] mogą uczestniczyć panie w wieku od 50 do 69 lat, które nie są leczone onkologicznie i jednocześnie w ciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej mammografii lub otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie od lekarza (rak piersi wśród członków rodziny, mutacje w genach BRCA 1 i BRCA 2) i nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Na badanie należy się wcześniej zarejestrować. Można to zrobić od poniedziałku do soboty pod nr tel. (58) 666-24-44 lub na stronie www.mammo.pl/formularz.

Do mammobusu należy zgłosić się z dowodem osobistym, ważnym dokumentem ubezpieczenia oraz zdjęciami mammograficznymi z ostatniego badania.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A