14:47 / 06.09.2018

Bilety elektroniczne – jak z nich korzystać?

Bilety elektroniczne – jak z nich korzystać?

Wchodzisz do autobusu, bezgotówkowo kupujesz bilet i jedziesz - z aplikacją mPay zapominasz o poszukiwaniu biletomatów i drobnych na bilet. Dowiedz się, gdzie znajdziesz aplikację mPay i co jeszcze zyskasz, gdy będziesz z niej korzystać.
 


Bilety przez smartfona w Jarocinie

Mieszkasz w Jarocinie? Jeżeli korzystasz z komunikacji miejskiej, bilety możesz kupować jeszcze łatwiej niż dotychczas, korzystając ze swojego smartfona. Wszystko dzięki specjalnej aplikacji mPay. Po jej zainstalowaniu będziesz mógł w dowolnym momencie, bez względu na porę dnia, zakupić bilet. Szybko przyzwyczaisz się do intuicyjnego interfejsu i zapomnisz o biletomatach.

Aplikacja, dzięki której bilety w Jarocinie kupisz szybciej niż dotychczas, jest dostępna na tej stronie internetowej: www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-jarocin. Po instalacji zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego. Gdy doładujesz wirtualną portmonetkę lub podepniesz kartę płatniczą pod stworzone konto, będziesz mógł po raz pierwszy zakupić bilety.

Bilety w Jarocinie przez smartfona – dlaczego to się opłaca?

Lubisz nowinki technologiczne? Zatem możliwość nabywania biletów właśnie przez smartfona z pewnością Cię zainteresuje. Powodów, dla których warto wybrać aplikację mPay jest jednak znacznie więcej. Mając do niej dostęp:

  • możesz kupować bilety w Jarocinie niezależnie od pory dnia – uniezależniasz się w ten sposób od godzin pracy kas czy kiosków, które oferują bilety,
  • oszczędzasz czas – nie musisz wychodzić wcześniej z domu, aby zakupić bilet, bo możesz to zrobić w wygodny sposób tuż po wejściu do autobusu,
  • unikasz stresu – gdy masz zaledwie kilka minut do odjazdu autobusu, możesz się denerwować, że nie zdążysz zakupić biletu,
  • unikasz kolejek – zakup biletu przez smartfona to przede wszystkim wygoda, bo możesz to zrobić w dowolnym momencie,
  • dbasz o środowisko naturalne – unikasz papierowych biletów.

Gdy stworzysz konto w aplikacji mPay, nie będziesz musiał kupować biletów na zapas. Każda transakcja jest przy tym odpowiednio zabezpieczona – aby zakupić bilety w Jarocinie, zostaniesz poproszony o podanie wcześniej ustalonego numeru PIN.

Jeżeli smartfona masz zawsze przy sobie, masz też możliwość zakupienia biletów w wygodny sposób. Zainstaluj aplikację mPay i przekonaj się samodzielnie, że jest ona prosta w obsłudze!

7
3
oceń tekst 10 głosów 70%