› Aktualności
10:56 / 30.03.2018

Bilety na „emkę” przez komórkę. Wystarczy darmowa aplikacja

Bilety na „emkę” przez komórkę. Wystarczy darmowa aplikacja

fot. Uniwersalne portalu

Od teraz bilet na autobus Jarocińskich Linii Autobusowych kupisz przez telefon komórkowy. Aby to zrobić, wystarczy skorzystać z darmowej aplikacji mPay. Na pasażerów czeka powitalna promocja, dzięki której można otrzymać zwrot kwoty wydanej na pierwszy bilet (do 4 zł).

R E K L A M A

 

Telefonem można płacić za przejazdy na terenie gmin: Jarocin, Kotlin, Nowe Miasto nad Wartą i Dobrzyca. Ceny i rodzaje biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Aby móc skorzystać z usługi, wystarczy uruchomić aplikację w aparacie, zasilić swoją elektroniczną „portmonetkę” mPay środkami pieniężnymi (na przykład za pomocą przelewu bankowego) i z listy miast wybrać Jarocin. Następnie wybierać jeden z dostępnych biletów, wpisać numer linii i określić metodę płatności. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie zakupu 4-cyfrowym kodem PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay.

Nabycie biletu w aplikacji jest równoznaczne z jego skasowaniem. Podczas ewentualnej kontroli należy wejść do zakładki „Kontrola biletów”, wybrać aktywny bilet i okazać go kontrolerowi. Można to zrobić nawet wtedy, gdy telefon nie ma połączenia z internetem.

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A