› Aktualności
14:37 / 08.07.2019

Brawurowa jazda zakończyła się utratą prawa jazdy [SONDA]

Brawurowa jazda zakończyła się utratą prawa jazdy [SONDA]

fot. pixabay

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków drogowych. To z tego powodu tylko podczas wakacji 2018 roku, kierujący jadący zbyt szybko spowodowali prawie 1.400 wypadków drogowych -  poinformowała niedawno Komenda Główna Policji [ZOBACZ TUTAJ]

 

Na drogach powiatu jarocińskiego nie brakuje kierowców, którzy przekraczają prędkość. W ciągu dwóch dni dwoje kierujących na naszym terenie straciło prawo jazdy za zbyt szybką jazdę.

 

W piątek w Zakrzewie policjanci wypatrzyli jadącego renaultem talismanem 42-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego przekroczył prędkość o 62 km/h. W obszarze zabudowanym pędził 112 km/h.

 

 

W sobotę późnym popołudniem funkcjonariusze prowadzili nadzór nad ruchem w Żółkowie.

 

Zwrócili uwagę na toyotę corollę, która jechała z nadmierną prędkością. Przyrząd do jej pomiaru, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego samochodu pokazał 110 km/h.

 

 

Obojgu kierującym zatrzymano prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zostali ukarani mandatami w wysokości 400 zł i 10 punktami karnymi.


To już kolejny kierowca, który został przyłapany na zbyt szybkiej jeździe w Żółkowie [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Czy przekraczasz prędkość?

Czy przekraczasz prędkość?

ankieta dodana 04.07.2019, ilość wszystkich głosów: 197
CZĘSTO
31%
SPORADYCZNIE
51%
NIGDY
18%
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%