11:27 / 11.09.2019

Burmistrz ogłosił konkurs. Zwycięzców nagrodzi finansowo

Burmistrz ogłosił konkurs. Zwycięzców nagrodzi finansowo

Jesteś tegorocznym absolwentem wyższej uczelni - burmistrz Jarocina może nagrodzić twoją pracę inżynierską lub magisterską. Szczegóły poniżej.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

Już po raz szesnasty jarociński magistrat ogłosił konkurs na pracę inżynierską lub magisterską tematycznie związaną z Ziemią Jarocińską.

 

 

Można zgłaszać prace z zakresu: ekonomii, prawa, administracji, historii, socjologii, turystyki, marketingu oraz innych dziedzin nauki.

 

 

[dodatkowe mieszkania chronione i miejsce dla potrzebujących - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

W konkursie mogą wziąć udział absolwenci wyższej uczelni z kraju lub z zagranicy, który w tym roku obronili pracę dyplomową.

 

 

Zgłoszenie następuje poprzez złożenie w kancelarii burmistrza jednego egzemplarza pracy dyplomowej w wersji papierowej i elektronicznej (z kserokopią dyplomu ukończenia studiów) wraz z kartą zgłoszenia.

 

 

[burmistrz szuka spsobu na smród, który dokucza mieszkańcom - szczegóły TUTAJ]

 

 

Organizatorzy zastrzegają, że prace nie będą zwracane.

 

 

Po rozstrzygnięciu zostaną one przekazane do Muzeum Regionalnego w Jarocinie, a kserokopie dyplomu ukończenia studiów zostaną zniszczone.

 

 

Zgłoszenia można przesłać pocztą (nie decyduje data stempla pocztowego) na adres Urzędu Miejskiego w Jarocinie lub dostarczyć osobiście (pokój nr 55). Ostateczny termin upływa w piątek - 11 października.

 

 

[Jarocin Sport rozbudowuje się, co z basenem odkrytym - na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Każdą dostarczoną pracę oceni kapituła powołana przez burmistrza. Autorzy najlepszych otrzymają nagrody finansowe w wysokości brutto: za I miejsce 2.000 złotych, II miejsce - 1.500 złotych i III miejsce - 1.000 złotych.

 

 

Kapituła konkursowa może nie przyznać pierwszego miejsca - wówczas należna nagroda zostanie podzielona pomiędzy zdobywców drugiego i trzeciego miejsca.

 

 

[czekali na to mieszkańcy, wreszcie przebudują drogę - szczegóły TUTAJ] 

 

 

 

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość publikacji całości - bądź fragmentów - nagrodzonych prac w wydawnictwach przygotowywanych przez urząd miejski bądź inne instytucje związane z gminą Jarocin.

 

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystości z okazji Święta Patrona Miasta, które przypada w listopadzie.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020