› Gospodarka
13:44 / 16.01.2019

Chcesz zwrot podatku paliwowego? ZOBACZ jakie warunki trzeba spełnić

Chcesz zwrot podatku paliwowego? ZOBACZ jakie warunki trzeba spełnić

Gmina Żerków. Podatek akcyzowy. Zwrot podatku akcyzowego. Procedura i warunki ubiegania się o zwrot podatku.

 

 

Rolnicy zamieszkali na terenie gminy Żerków mogą ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego, który wykorzystali do produkcji rolnej w 2018 roku. W tym celu należy pobrać i złożyć odpowiedni wniosek w Urzędzie Miasta i Gminy w Żerkowie, ul. A. Mickiewicza 5 (I piętro - biuro nr 6).

 

 

Wzór wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej jest dostępny na stronie internetowej urzędu gminy TUTAJ

 

 

Termin składania wniosku rozpoczyna się 1 lutego i potrwa do 28 lutego 2019 r. Przypominamy, że każdy producent rolny ubiegający się o zwrot podatku akcyzowego musi okazać fakturami VAT (lub ich kopiami) potwierdzającymi zakup oleju napędowego do produkcji rolnej w okresie od 1 sierpnia 2018 r. do 31 stycznia 2019 r.

 

 

Wypłata zwrotu podatku akcyzowego przyznanego na podstawie decyzji nastąpi w terminie 1-10 kwietnia 2019 r. gotówką w kasie urzędu albo przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku. 

 

 

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zwrotu podatku akcyzowego oraz wzory oświadczeń o dzierżawie i o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych znajdziecie na stronie internetowej Gminy Żerków TUTAJ

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%
R E K L A M AMOBI - Akademia krasnali