› Aktualności
11:10 / 28.02.2020

Chcesz zwrotu podatku? Zostało bardzo mało czasu

Chcesz zwrotu podatku? Zostało bardzo mało czasu

fot. zdjęcie poglądowe

 

Gmina Żerków. Podatek akcyzowy. Zwrot podatku akcyzowego. Procedura i warunki ubiegania się o zwrot podatku.

 

R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

 

Rolnicy z gminy Żerków mogą ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego, który wykorzystali do produkcji rolnej od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku. Co trzeba zrobić?

 

Burmistrz, sekretarz i przewodniczący rady rozdawali tulipany. Czytaj TUTAJ.

 

Przede wszystkim należy złożyć wniosek w Urzędzie Miasta i Gminy w Żerkowie, ul. A. Mickiewicza 5 (I piętro - biuro nr 6). Wzór wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej jest dostępny na stronie internetowej urzędu gminy TUTAJ.

 

Uwaga pozostało już niewiele czasu!

 

Producent rolny ubiegający się o zwrot podatku paliwowego musi posiadać faktury VAT. Tylko w ten sposób będzie mógł potwierdzić zakup paliwa do produkcji rolnej.

 

Jarocin Festiwal 2020. Wiemy, kto zagra? Szczegóły czytaj TUTAJ.

 

Termin składania wniosków już upływa 2 marca 2020 roku. Natomiast wypłata zwrotu podatku akcyzowego nastąpi w terminie 1-30 kwietnia 2020 r. gotówką w kasie urzędu lub przelewem na rachunek bankowy, który został podany we wniosku.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART