› Aktualności
13:32 / 08.06.2019

Chodzą po gminie Nowe Miasto nad Wartą i zbierają dane

Chodzą po gminie Nowe Miasto nad Wartą i zbierają dane

fot. urząd gminy

Na terenie gminy Nowe Miasto nad Wartą chodzą ankieterzy z Urzędu Statystycznego w Poznaniu.

 

Zbierane są dane dotyczące badań rolniczych, w zakresie pogłowia bydła, owiec, drobiu oraz produkcji zwierzęcej, pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego.

 

Jak zapewnia urząd wszystkie informacje uzyskane podczas rozmowy z ankieterem są objęte ścisłą tajemnicą statystyczną. Zostaną one wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.

 

Ankieter statystyki publicznej jest pracownikiem urzędu statystycznego na terenie danego województwa. Tożsamość ankietera/teleankietera można zweryfikować, dzwoniąc pod numer:

(61) 27-98-302 - Sylwester Matysiak, kierownik wydziału

(61) 27-98-356 - Anna Łukarska, starszy specjalista.

 

Wizytę ankietera poprzedza list prezesa GUS wysłany na adres wylosowanego do badania mieszkania/gospodarstwa rolnego. List podkreśla cel i znaczenie badania, zawiera skrócone informacje o przebiegu badania, obowiązkach wynikających z podjęcia badania oraz gwarantowanej poufności zbieranych informacji.

 

Każdy ankieter pracujący w terenie posiada legitymację służbową ze zdjęciem oraz upoważnienie do przeprowadzenia danego badania z określeniem tematyki, terenu i okresu realizacji badania.

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE DOMU. JAK MOŻNA IM POMÓC?

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%