Ponad 200 prac wpłynęło na konkurs zorganizowany przez Nadleśnictwo Jarocin i "Gazetę Jarocińską". Z okazji 100. numeru "Wieści z lasu" przygotowano 100 choinek dla autorów najciekawszych kolorowanek.
Ilość zgłoszeń i pomysłowość małych autorów i ich rodziców zaskoczyła organizatorów. Były wyklejanki z papieru, bibuły i plasteliny, ale również prace wykonane z ziaren i materiałów. Komisja miała poważny problem z wybraniem najlepszych.
Osoby, ktorych prace znalazły się na liiście nagrodzonych, muszą skontaktować się z Nadleśnictwem Jarocin do 12 grudnia, do godz. 14.30 pod nr tel. 62/747-23-19 lub osobiście w sekretariacie podając dane osobowe, tj. imię, nazwisko, wiek, dokładny adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy. Nagrody, czyli żywe choinki można będzie odebrać od 17 do 19 grudnia (w godz. od 8.00 do 14.30). Należy mieć przy sobie ważny dokument tożsamości.
(ls)
Lista zwycięzców
1. Adamkiewicz Wiktoria |
2. Adamski Tomasz |
3. Bajaczyk Julia |
4. Banaszak Adrian, Michał |
5. Bartczak Jakub |
6. Biegański Krzysztof |
7. Bielerzewska Dagmara |
8. Bigos Tomasz |
9. Błaszczyk Klaudia |
10. Błaszczyk Zofia, Maciej |
11. Boruta Bartosz |
12. Burchacki Jakub |
13. Deichsler Igor |
14. Dylak Anna |
15. Dzierla Katarzyna |
16. Fajka Sławomir |
17. Florczyk Maja, Mikołaj, Miłosz |
18. Genderka Szymon |
19. Genstwa Dorota |
20. Gomułka Sandra |
21. Gralka Ola |
22. Grodzka Aleksandra |
23. Hałas Franciszek |
24. Herka Joanna |
25. Humpa Julia |
26. Hybiak Mariusz |
27. Idziaszek Zofia |
28. Jankowiak Bartosz |
29. Jankowska Amelia |
30. Jańczak Jakub |
31. Józkowiak Dominik |
32. Kacała Maciej |
33. Kaczmarek Matylda |
34. Kaliński Miłosz |
35. Karolczak Agata |
36. Kiełbowski Paweł |
37. Kościańska Aleksandra |
38. Kozłowska Kamila |
39. Król Wojciech |
40. Kubiak Mikołaj |
41. Kuropka Adam |
42. Kurzawa Maciej |
43. Kusiak Zuzanna |
44. Langner Mateusz |
45. Lewandowicz Maria |
46. Ławniczak Wojciech |
47. Łazińska Michalina |
48. Łączny Zofia |
49. Maciejewski Mateusz |
50. Marcisz Ewa |
51. Marczewski Hubert |
52. Masztalerz Zuzanna |
53. Matuszak Michalina |
54. Michalak Justyna |
55. Michalska Agata |
56. Mikołajczak Daniel |
57. Mikołajczak Mikołaj |
58. Mizerna Julia |
59. Molecki Michał |
60. Morgiel Olimpia |
61. Mrówczyńska Marlena |
62. Muszyńscy Jan, Juliusz |
63. Nabzdyk Joanna |
64. Nadobny Jakub |
65. Namysłowska Oliwia |
66. Nowak Julia |
67. Nowicka Anastazja |
68. Olszewska Tatiana |
69. Ostojski Jakub |
70. Pańczak Natalia, Kamil |
71. Piotrowski Bartosz |
72. Przybylska Aleksandra |
73. Ratajczak Eryk |
74. Robak Antoni |
75. Rzepa Karolina |
76. Seiler Mateusz |
77. Sikorski Antoni |
78. Smolarek Dorota |
79. Sopniewscy Gracjana, Denis, Vanessa |
80. Starosta Karolina |
81. Suś Aleksander |
82. Szcześniak Antoni |
83. Szulc Julia |
84. Szymczak Joanna |
85. Szymkowiak Lena |
86. Tomczak Aleksandra |
87. Tomczak Wiktor |
88. Walczak Aleksandra |
89. Wardeński Kacper |
90. Wasielewska Amelia |
91. Wawrzynkiewicz Weronika |
92. Wesołek Klaudia |
93. Wolsztyniak Jakub |
94. Woźniak Julian |
95. Wyduba Kornelia |
96. Wyrwas Jonasz |
97. Zielińska Paulina |
98. Zielonka Oliwia |
99. Zięńciak Bartosz |
100. Zygmunt Martyna |