› Aktualności
17:33 / 05.11.2018

Ciężarówka na drodze wojewódzkiej potrąciła rowerzystę

Ciężarówka na drodze wojewódzkiej potrąciła rowerzystę

fot. Adam Majewski

Jarocin. Wypadek. Policja. ZRM. Straż Pożarna

 Co się stało? - pytają internauci za pośrednictwem DAJ ZNAĆ.

R E K L A M A

 

W kierunku Tarzec jechały wszystkie służby ratunkowe. Policja informuje, że w Tarcach na drodze wojewódzkiej 443 ciężarówka potrąciła rowerzystę.

- Nie znamy jeszcze szczegółów zdarzenia. Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiana Ratunkowego – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

Prócz policji na miejscu pracuje Zespół Ratownictwa Medycznego i straż pożarna.

  [ AKTUALIZACJA 18:20]

Droga  wojewódzka 443 jest zablokowana. Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł  cyklistę do szpitala. Nieoficjalnie wiadomo, że rowerzysta wyjeżdżając z posesji wjechał pod ciężarówkę

[AKTUALIZACJA]

Koniec utrudnień na drodze wojewódzkiej

 

Policja podsumowała tegoroczną akcję „Znicz”. Statystyki przedstawione przez Komendę Główną Policji są porażające. Na polskich drogach w ciągu pięciu dni doszło do 408 wypadków, w których zginęło 50 osób a 502 zostały ranne. Przeprowadzone przez policjantów badania stanu trzeźwości pozwoliły na wyeliminowanie z ruchu 1.299 nietrzeźwych kierujących. W stosunku do zeszłego roku odnotowano znacznie mniej zdarzeń drogowych.

- Do najpoważniejszych zdarzeń doszło z powodu brawurowej jazdy kierowców i nadmiernej prędkości – informuje Komenda Główna Policji.

 

Na szczęście sytuacja w naszym powiecie nie była aż tak dramatyczna [ZOBACZ TUTAJ]

 

Czytaj również: Tylu policjantów na chorobowym jeszcze nie było

 

 

 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A