› Kultura i Rozrywka
20:32 / 24.03.2019

Cuda wianki i nie tylko! [GALERIA]

Cuda wianki i nie tylko! [GALERIA]

fot. KGW Stęgosz

Gmina Żerków, Stęgosz, Fundacja Zerknij Tu, KGW Stęgosz

 

Gmina Żerków słynie z licznych inicjatyw społecznych. Działają tam nie tylko stowarzyszenia, ale i fundacje oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Organizacje te biorą udział w licznych projektach.

 

Nic więc dziwnego, że choć do świąt jeszcze trochę czasu, to wolontariuszki z Koła Gospodyń Wiejskich ze Stęgoszy wspólnie w Fundacją „Zerknij Tu”, już postanowiły zacząć przygotowania do Wielkiej Nocy. W ubiegłym tygodniu wzięły udział w warsztatach tworzenia wielkanocnych ozdób. Poprowadziła je Dorota Łabęcka, gminna pasjonatka rękodzieła. Uczestniczki tworzyły cuda wianki i nie tylko.

 

[O Dniu Kobiet zorganizwanym przez KGW w Żółkowie przeczytasz TUTAJ]

 

Warsztaty dla KGW w Stęgoszy zostały zrealizowane w ramach projektu Lokalne Centra Wolontariatu przy 10 Kołach Gospodyń Wiejskich w gminie Żerków, a ich dofinansowanie pochodziło ze środków Funduszu Inicjatyw Lokalnych.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 13