› Aktualności
10:13 / 30.11.2018

Czarna seria na jarocińskich drogach. Kolejna śmiertelna ofiara

Czarna seria na jarocińskich drogach. Kolejna śmiertelna ofiara

fot. Adam Majewski

Kolejna młoda osoba nie żyje po tym, jak doznała poważnych obrażeń w wypadku drogowym.

 

R E K L A M A

 

Po niespełna dwóch tygodniach walki o życie zmarł 19-latek, który ucierpiał w wypadku na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Jarocinem a Goliną. Tragedia rozegrała się w sobotę 17 listopada [ZOBACZ TUTAJ].Na łuku drogi przed wjazdem do Goliny zderzyły się auto osobowe i ciężarowe. Aby uwolnić młodego mężczyznę z kompletnie rozbitego pojazdu strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

 

Kiedy 19-latek znajdował się już na zewnątrz, rozpoczęła się dramatyczna walka o jego życie. Najpierw resuscytację krążeniowo-oddechową podjęła załoga Zespołu Ratownictwa Medycznego. Później do ekipy naziemnej karetki pogotowia przyleciała załoga HEMS.

 

Po długiej reanimacji poszkodowany został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Tam przebywał na oddziale intensywnej terapii. Pomimo wysiłku wielu osób młodego mężczyzny nie udało się uratować. Wczoraj zmarł w ostrowskim szpitalu.

 

Jak doszło do tragedii?

 

- 19-latek kierujący fiatem seicento na drodze krajowej nr 15, jadąc w kierunku Krotoszyna, na łuku drogi, w czasie wyprzedzania innego pojazdu, zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą w stronę Jarocina ciężarową scanią – relacjonowała wtedy asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik jarocińskiej policji.

 


W tym tygodniu to już kolejna niedobra informacja, która napłynęła z jarocińskich dróg. Wczoraj rano doszło do śmiertelnego wypadku na krajowej „11” w Witaszycach, w którym życie stracił 19-letni pieszy [ZOBACZ TUTAJ]
 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A