› Aktualności
12:36 / 07.02.2019

Czy jarociński szpital ma kłopoty finansowe? Co na to prezes lecznicy

Czy jarociński szpital ma kłopoty finansowe? Co na to prezes lecznicy

fot. A. Konieczna

Co słychać w jarocińskim szpitalu? Jakie jest obłożenie łóżek na poszczególnych oddziałach, ile pieniędzy idzie na pensje personelu, jakie jest zadłużenie lecznicy, czy prezes zamierza zamykać oddziały, a jeśli tak, to które? Mamy odpowiedzi na te i inne pytania.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

Od dłuższego czasu mówi się o złej sytuacji finansowej jarocińskiego szpitala. Różni ludzie wymieniają równe kwoty zadłużenia lecznicy. Nie milkną też sygnały o kolejnych żądaniach płacowych personelu szpitala. Najbardziej niepokojące informacje mówią o tym, że są plany zamknięcia niektórych oddziałów.

 

[masz skierowanie na tomograf - zobacz co oferuje szpital w Jarocinie - szczegóły TUTAJ]

 

Czy do tego dojdzie, jaka jest kondycja finansowa naszej lecznicy i jakie są plany wyjścia z impasu - o wszystkich tych sprawach mówi w rozmowie z „Gazetą Jarocińską” szef Szpitala Powiatowego w Jarocinie Leszek Mazurek.

 

 

[zobacz, co szpital zamierza zrobić z miejscem po starej ruderze - wiecej TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%