› Aktualności
15:00 / 27.09.2019

Czy powstanie kolejne osiedle domków jednorodzinnych?

Czy powstanie kolejne osiedle domków jednorodzinnych?

fot. źródło: Google Maps

Następne działki do sprzedaży w Żerkowie.

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

Niedawno pisaliśmy o działkach budowlanych pod zabudowę jednorodzinną, które planuje sprzedać gmina Żerków [szczegóły czytaj TUTAJ]. Obecnie podano informację o zbyciu kolejnych działek. Czy żerkowskiemu urzędowi uda się je zbyć?

 

Żerkowski magistrat zadecydował o kolejnej próbie sprzedaży nieruchomości niezabudowanej położonej na obrzeżach miasta. Według planu zagospodarowania przestrzennego tereny te są przeznaczone pod budowę domków jednorodzinnych.

 

[Jeździ jeden bus i robi kilka kursów – szczegóły czytaj TUTAJ].

 

Wcześniej do sprzedaży trafiło 9 działek, z których siedem ma powierzchnię powyżej 1000 metrów kwadratowych i dwie mniejsze. Obecnie podjęto decyzję o zbyciu kolejnych dziesięciu parceli.

 

Działki, które zamierza sprzedać tym razem gmina Żerków, położone są przy ul. Jarocińskiej. Ich ceny zaczynają się od przeszło 35 tys. i sięgają kwoty przeszło 55tys. zł.

 

[II wojna światowa tematem żerkowskich spotkańhistorycznych – szczegóły czytaj TUTAJ].

 

Przetarg zaplanowano na 15 listopada na godz. 10.00 w żerkowskim urzędzie. Osoby zainteresowane zobowiązane są do wpłaty wadium.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020