Debiut na remis

Debiut na remis - Zdjęcie główne

Grzegorz Wesołowski nie może być zadowolonym ze swego debiutu na ławce trenerskiej w Jarocie Hotel Jarocin. W pierwszym meczu jego nowa drużyna tylko zremisowała 1:1 z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

W pierwszej połowie zdecydowanie lepszym zespołem byli gospodarze, którzy grali uważnie w obronie i schodzili do szatni prowadząc 1:0. Bardzo dobrą, indywidualna akcję Michała Golińskiego wykończył Piotr Skokowski.

W drugiej części Tarnovia zagrała zdecydowanie lepiej i zdołała wyrównać. Gola zdobył, testowany swego czasu w Jarocie Artur Grządzielewski.

Jarociniacy mieli swoje okazje do strzelenia kolejnych bramek, ale zawiodła skuteczność. W pierwszej połowie piłka po bardzo mocnym strzale Łukasza Białożyta trafiła w poprzeczkę, a po zmianie stron bardzo aktywny dziś Michał Goliński nie zdołał pokonać bramkarza gości.

Jarota Hotel Jarocin - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:1 (1:0)
1:0 - Piotr Skokowski, po podaniu Michała Golińskiego (30.)
1:1 - Artur Grządzielewski (71.)

Jarota Hotel: Adrian Szady, Jędrzej Ludwiczak, Bartosz Kieliba, Maciej Stronka, Miłosz Filipiak (63. Adam Durowicz), Michał Grobelny, Łukasz Białożyt (90.+1 Krzysztof Czabański), Dominik Chromiński (70. Igor Skowron), Michał Goliński, Piotr Skokowski, Hubert Antkowiak (83. Bartosz Cierniewski)