Derby nie dla Nielby

Derby nie dla Nielby - Zdjęcie główne

Zasłużone zwycięstwo w derbowym pojedynku z Nielbą Wągrowiec odnieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Po pierwszej bezbramkowej połowie, po przerwie zdominowali spotkanie i po bramkach Piotra Skokowskiego, Mikołaja Marciniaka i Huberta Antkowiaka wygrali 3:0.

Pojedynkom Jaroty z Nielbą od pamiętnych baraży o III ligę towarzyszą dodatkowe, nie do końca zdrowe emocje. Dziś na boisku było już normalnie. Zdecydowanie goręcej było na trybunach... Najprawdopodobniej oba kluby zostaną ukarane za zachowanie swoich kibiców.

Relacja z meczu, co działo się na trybunach, opinie trenerów, oceny piłkarzy w najbliższym numerze „Gazety Jarocińskiej”

Nielba Wągrowiec - Jarota Hotel Jarocin 0:3 (0:0)
0:1 - Piotr Skokowski - z rzutu wolnego (65.)
0:2 - Mikołaj Marciniak, po podaniu Jakuba Czaplińskiego (69.)
0:3 - Hubert Antkowiak, po zagraniu Michała Grobelnego (83.)

Jarota Hotel: Marek Szulc - Dawid Piróg, Sebastian Kopeć, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski- Jędrzej Ludwiczak, Michał Grobelny - Wiktor Płaneta (61. Jakub Czapliński), Jacek Pacyński, Mikołaj Marciniak (86. Dawid Idzikowski) - Hubert Antkowiak