› Aktualności
17:35 / 01.06.2018

Disco Stars dla podopiecznych „Ogrodu Marzeń”

Disco Stars dla podopiecznych „Ogrodu Marzeń”

Organizatorzy Disco Stars Festiwal zadbali w wyjątkowy sposób o osoby z niepełnosprawnością. Podczas imprezy będzie przeprowadzana zbiórka na pomoc podopiecznym Fundacji „Ogród Marzeń”. Ale to nie wszystko.

 

R E K L A M A

 

Disco Stars Festiwal to impreza, na której osoby z niepełnosprawnością traktowane są w wyjątkowy sposób. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, podopieczni Fundacji „Ogród Marzeń” oraz Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Noskowie otrzymali specjalne, bezpłatne zaproszenia. To nie wszystkie udogodnienia. Osoby poruszające się na wózkach będą mogły oglądać festiwal ze specjalnej platformy.

 

- Jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom za to, że troszczą się o osoby z niepełnosprawnością. Wielu naszych podopiecznych czeka na festiwal przez cały rok. Są fanami disco polo, ale nie stać by ich było na bilet - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz.

 

Podczas tegorocznego festiwalu wolontariusze przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na pomoc podopiecznym Fundacji „Ogród Marzeń”.

Fundusze przeznaczone będą m.in. na organizację turnusów rehabilitacyjnych, pomoc indywidualną na zakup leków, sprzętu i środków higienicznych.

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A