› Aktualności
14:34 / 02.08.2019

Długi weekend na tarasie Filmowej. "U2", "Bohemian Rhapsody" i kucyki Pony

Długi weekend na tarasie Filmowej.

fot. Materiały organizatora

Długie weekendy przy ulicy Gołębiej to czas wrażeń muzycznych i doznań filmowych. W kinie plenerowym na Tarasie Filmowej można obejrzeć retransmisję koncertów oraz hity kinowe - współczesne i sprzed wielu lat. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

 


Na początek każdego weekendu organizatorzy proponują zawsze Koncertowy Piątek, a w repertuarze największe gwiazdy światowego formatu - grają od godz. 20.30. W Filmową Sobotę można liczyć na rozrywkę najlepszego gatunku (od godz. 19.30), a niedzielę spędzić z ulubieńcami najmłodszych, kórzy opanują taras od godz. 15.00 do 17.00. Bajkowych Niedzielach tylko ciekawe i mądre historie. A że poniedziałek jest trudnym dniem, to na zakończenie dnia można wybrać się do Starego Kina - od godz. 18.30 wyświetlane są najlepsze filmy z historii kina.

 

 

 

ROZKŁAD JAZDY NA NAJBLIŻSZY WEEKEND 2-5 SIERPNIA:
PIĄTEK GODZINA 20.30 - retransmisja koncertu "U2"
SOBOTA GODZINA 19.30 - kino plenerowe "
Bohemian Rhapsody"
NIEDZIELA GODZINA 15.00 - kino plenerowe "
My Little Pony"
PONIEDZIAŁEK GODZINA 18.30 - kino plenerowe "
Sokół Maltański"

 


Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%