› Kultura i Rozrywka
12:00 / 15.05.2018

Dni Ziemi Jaraczewskiej - czyli koncerty i festiwale rodem z Dzikiego Zachodu już w ten weekend

Dni Ziemi Jaraczewskiej - czyli koncerty i festiwale rodem z Dzikiego Zachodu już w ten weekend

Dni Ziemi Jaraczewskiej. 18-20 maja 2018. Weekend w stylu country. Spartakiada młodzieży. Biesiada seniorów. Moja Planeta Country. Przegląd Piosenki Dziecięcej. Paweł Bączkowski & Country Roll Band. Dorosłe dzieci mają ... głos. Whiskey River.

 

R E K L A M A

 

 

Koncerty country, wioska indiańska, byk rodeo, kuźnia plenerowa, przejazdy bryczkami oraz strzelanie z łuku i wiatrówki - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają tych, którzy przybędą na obchody Dni Ziemi Jaraczewskiej.

Festiwal wystartuje 18 maja i potrwa 3 dni. Dzięki muzyce, stylowi i kulturze country będzie niczym wioska indiańska rodem z Dzikiego Zachodu. A dzięki dwom scenom plenerowym w parku, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Pierwszy dzień obchodów to IV Gminna Spartakiada Młodzieży i koncert zespołu „Skippers”. Drugiego dnia odbędzie się III Jaraczewska Biesiada Seniorów, a na wieczór zaplanowano majówkę z zespołem „A-TO-MY”.

Zwieńczeniem obchodów będzie „Jaraczewo Chcemy Country” podczas którego wystąpią finaliści przeglądu piosenki dziecięcej „Moja Planeta Country” oraz artyści podczas koncertu muzyki country, który potrwa aż do wieczora.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Burmistrza Jaraczewa.

Szczegółowy plan obchodów Dni Ziemi Jaraczewskiej przedstawia się następująco:

18 maja, piątek

  • godz. 11.00 - IV Gminna Spartakiada Młodzieży, a zaraz po niej koncert zespołu „Skippers”

19 maja, sobota

  • Na scenie wystąpią: „Seniorki” z Kobierna, „Zgoda” z Kamieńca, „Aktywni” z Rozdrażewa, „Błękitne Modraczki” z Dobrzycy, „Zawsze Młodzi” z Jarocina, „Jawor” z Pogorzeli, „Retro” z Borku Wlkp., „Babie Lato” z Żerkowa, „Razem Raźniej” z Długie Stare, „Malinczoki” i „Tęcza” z Piasków, „Familia” z Kuklinowa, „Złota Jesień” z Jaraczewa, „Szczęśliwa13” ze Środy Wlkp., „Harfa” z Kobylina, „Chrzanianki” z Chrzana oraz chór „Consensus” z Książa Wlkp.
  • godz. 20.00 - majówka z zespołem „A-TO-MY”

20 maja, niedziela - Jaraczewo Chcemy Country

  • godz. 14.00 - przegląd piosenki dziecięcej „Moja Planeta Country”
  • godz. 16.00 - koncert country „Paweł Bączkowski & Country Roll Band”
  • godz. 18.00 - koncert „Dorosłe dzieci mają... głos”
  • godz. 20.00 - koncert country „Whiskey River”
  • atrakcje towarzyszące: obóz powstańców wlkp., wioska indiańska, kuźnia plenerowa, przejazdy bryczkami, patelnia obfitości, lepienie z gliny, byk rodeo oraz strzelania z łuku i wiatrówki
R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A