› Sport i rekreacja
06:02 / 02.12.2017

Dopinguj chłopaków w Jarota Cup

Dopinguj chłopaków w Jarota Cup

fot. Sebastian Matyszczak

Przerwa w rozgrywkach sprzyja organizacji turniejów piłkarskich.

 

R E K L A M A

 

W pierwszy weekend grudnia do gry o zwycięstwo staną zespoły z kilku zakątków Polski, które zjadą do sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie, by rywalizować z Jarotą w jej turnieju "Jarota Cup". Turniej przewidziano dla roczników 2003 i 2004. Ci pierwsi zagrają w sobotę 2 grudnia, a na parkiecie zobaczymy m.in. dwa zespoły gospodarzy oraz drużyny z Gniewina, Konina, Krotoszyna, Środy Wlkp. i Tarnowa Podgórnego.

Dzień później do gry przystąpią młodsi o rok zawodnicy m.in. z Wrześni, Ostrowa Wlkp. i Nowych Skalmierzyc. Początek rywalizacji o godz. 9.30.

ZOBACZ TEŻ: Remis Jaroty na zakończenie jesieni

[AKTUALIZACJA: sobota, godz. 22.36]

Trzecie i ósme miejsce zajęli młodzi piłkarze Jaroty Jarocin podczas pierwszego dnia turnieju Jarota Cup. Po zaciętej rywalizacji zwycięstwo odnieśli gracze Polonii Środa Wlkp. Pokonując w finale 3:2 Astrę Krotoszyn.

W niedzielę 3 grudnia drugi dzień zmagań. Tym razem na sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie zmierzą się zawodnicy z rocznika 2004. To będzie bardzo intensywny dzień pod względem piłkarskim. Równolegle odbywać się będzie III edycja Turnieju o Puchar Burmistrza Jarocina [SZCZEGÓŁY TUTAJ].

Szerszą relację z tych wydarzeń oraz obszerną galerię zdjęć opublikujemy po zakończeniu turniejów.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 2