› Aktualności
10:15 / 06.08.2019

Dostali pół miliona na oddziały przedszkolne. Szukają nauczycieli

Dostali pół miliona na oddziały przedszkolne. Szukają nauczycieli

fot. pixabay

 


477.505,29 zł pozyskała gmina Kotlin z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Pieniądze z Europejskiego Funduszu Społecznego trafią na utworzenie od września dwóch oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych w Magnuszewicach i Woli Książęcej. Do tego ostatniego będzie uczęszczało 10 dzieci, a w Magnuszewicach - 15.

 

Łączny koszt projektu wynosi 561.770,93 zł. Pozostałe środki wyłoży gmina Kotlin. Trzyletni projekt będzie realizowany wspólnie z Fundacją „Partnerzy dla Samorządu” z Poznania.

 

 

Wójt gminy Kotlin Mirosław Paterczyk ogłosił nabór na stanowisko czterech nauczycieli i personelu pomocniczego na rok szkolny 2019/2020 do oddziałów przedszkolnych w Magnuszewicach i Woli Książęcej [ZOBACZ TUTAJ].

 

Oferty można składać do 20 sierpnia.

Samorząd Kotlina poszukuje także specjalistów do prowadzenia zajęć dodatkowych w związku z realizacją projektu pn. "Dobry start dla przedszkolaków z Gminy Kotlin" [ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%