› Aktualności
11:10 / 10.01.2019

Drugi koncert Dawida Podsiadło w Jarocinie. Są bilety. ZOBACZ JAK je zdobyć

Drugi koncert Dawida Podsiadło w Jarocinie. Są bilety. ZOBACZ JAK je zdobyć

fot. Oficjalny fanpage artysty

Zaledwie trzy minuty wystarczyło, żeby w grudniu wyprzedały się wszystkie bilety na koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się w Jarocinie 24 kwietnia. Wczoraj pojawiła się informacja o nowych terminach i miejscach na mapie trasy koncertowej "Wielkomiejski Tour". Sprzedaż biletów będzie również prowadzona przez internet.

 

 

R E K L A M A

 

Artysta ogłosił kolejne daty koncertów na swojej nowej trasy koncertowej „Wielkomiejski Tour 2019”. Piosenkarz potwierdził także, że będzie to już ostatnia część tego tournée. Dodatkowy koncert w naszym mieście odbędzie się 23 kwietnia w JOK-u.

 


Bilety na kolejne koncerty Dawida Podsiadło podczas trasy „Wielkomiejski Tour 2019”, która promuje jego nową, trzecią już płytę „Małomiasteczkowy”, trafią do sprzedaży w piątek 11 stycznia o godz. 12.00. Będą dostępne na stronie TUTAJ.

 

 

Dawid Podsiadło to polski piosenkarz oraz autor tekstów, a także wokalista zespołu "Curly Heads". Artysta zaczynał od występów w programie telewizyjnym "X Factor". Wygrał drugą edycję. W 2013 roku wydał swój debiutancki album zatytułowany "Comfort and Happiness", który sprzedał się w ponad 150 tys. egzemplarzy i zdobył status Diamentowej Płyty. W 2015 roku Dawid Podsiadło wydał swoją druga płytę „Annoyance and Disappointment”, która także odniosła sukces.
 

 

Płyta "Małomiasteczkowy" ukazała się w połowie października zeszłego roku. Po zaledwie dwóch miesiącach sprzedaży doczekała się Potrójnej Platyny. Jej popularności towarzyszyła wyjątkowo duża frekwencja - ponad 100 tysięcy widzów - na koncertach w ramach "Małomiasteczkowej Trasy". Wszystkie bilety na występy w największych halach w Polsce zostały wyprzedane w błyskawicznym tempie. Finał odbył się w Warszawie w hali Torwar, gdzie artysta wystąpił koncertował aż cztery razy. Kontynuacją "Małomiasteczkowej Trasy" jest "Wielkomiejski Tour".

 

W środę Dawid Podsiadło został laureatem "Paszportów Polityki" w kategorii "Muzyka popularna".

 

 
R E K L A M A
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M A