› Aktualności
11:10 / 10.01.2019

Drugi koncert Dawida Podsiadło w Jarocinie. Są bilety. ZOBACZ JAK je zdobyć

Drugi koncert Dawida Podsiadło w Jarocinie. Są bilety. ZOBACZ JAK je zdobyć

fot. Oficjalny fanpage artysty

Zaledwie trzy minuty wystarczyło, żeby w grudniu wyprzedały się wszystkie bilety na koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się w Jarocinie 24 kwietnia. Wczoraj pojawiła się informacja o nowych terminach i miejscach na mapie trasy koncertowej "Wielkomiejski Tour". Sprzedaż biletów będzie również prowadzona przez internet.

 

 

 

Artysta ogłosił kolejne daty koncertów na swojej nowej trasy koncertowej „Wielkomiejski Tour 2019”. Piosenkarz potwierdził także, że będzie to już ostatnia część tego tournée. Dodatkowy koncert w naszym mieście odbędzie się 23 kwietnia w JOK-u.

 


Bilety na kolejne koncerty Dawida Podsiadło podczas trasy „Wielkomiejski Tour 2019”, która promuje jego nową, trzecią już płytę „Małomiasteczkowy”, trafią do sprzedaży w piątek 11 stycznia o godz. 12.00. Będą dostępne na stronie TUTAJ.

 

 

Dawid Podsiadło to polski piosenkarz oraz autor tekstów, a także wokalista zespołu "Curly Heads". Artysta zaczynał od występów w programie telewizyjnym "X Factor". Wygrał drugą edycję. W 2013 roku wydał swój debiutancki album zatytułowany "Comfort and Happiness", który sprzedał się w ponad 150 tys. egzemplarzy i zdobył status Diamentowej Płyty. W 2015 roku Dawid Podsiadło wydał swoją druga płytę „Annoyance and Disappointment”, która także odniosła sukces.
 

 

Płyta "Małomiasteczkowy" ukazała się w połowie października zeszłego roku. Po zaledwie dwóch miesiącach sprzedaży doczekała się Potrójnej Platyny. Jej popularności towarzyszyła wyjątkowo duża frekwencja - ponad 100 tysięcy widzów - na koncertach w ramach "Małomiasteczkowej Trasy". Wszystkie bilety na występy w największych halach w Polsce zostały wyprzedane w błyskawicznym tempie. Finał odbył się w Warszawie w hali Torwar, gdzie artysta wystąpił koncertował aż cztery razy. Kontynuacją "Małomiasteczkowej Trasy" jest "Wielkomiejski Tour".

 

W środę Dawid Podsiadło został laureatem "Paszportów Polityki" w kategorii "Muzyka popularna".

 

 
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%