› Aktualności
16:02 / 09.08.2019

Druhowie z Wolicy Koziej reprezentowali całą gminę na konkursie

Druhowie z Wolicy Koziej reprezentowali całą gminę na konkursie

fot. Organizatorzy

Z całego województwa wielkopolskiego do Kleczewa zjechało ogółem ponad osiemdziesiąt kronikarzy i zaproszonych gości, wśród nich przedstawiciele OSP Wolica Kozia.

 

Podczas pobytu na ziemi kleczewskiej organizatorzy zaprezentowali gościom miejscowe walory turystyczne. Przedstawiono również multimedialny dorobek Wojewódzkiego Klubu Kronikarza OSP Województwa Wielkopolskiego, który miał swe początki właśnie na tej ziemi.

 

Osiemnaście pierwszych kronik i dwa opracowania zostały nominowane do konkursu wyższego szczebla, czyli na XXVI Ogólnopolski Konkurs Kronik i XXVI Konkurs na pamiętniki, wspomnienia, opracowania i relacje "Z Dziejów OSP".

 

Do konkursu ogólnopolskiego zakwalifikowała się kronika z OSP Wolica Kozia prowadzona przez Krystynę i Jacka Nyczke, która jako jedyna reprezentowała gminę Nowe Miasto nad Wartą.

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE. JAK MOŻNA IM POMÓC?

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%