› Aktualności
13:19 / 03.10.2019

Duże zmiany w Jarocińskim McDonald's-ie. Już wiadomo, dlaczego był nieczynny

Duże zmiany w Jarocińskim McDonald's-ie. Już wiadomo, dlaczego był nieczynny

fot. Anna Kopras-Fijołek

Napisali do nas internauci zaniepokojeni tym, że ich ulubione miejsce spotkań było w poniedziałek zamknięte. Co się stało?

 

Osoba prowadząca do niedawna lokal, nie chciała się na ten temat wypowiadać. Skierowała nas do centrali, tłumacząc, że zmienił się właściciel. Czego udało nam się dowiedzieć?

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

- Restauracja McDonald’s w Jarocinie była zamknięta w dniu 30 września br. (poniedziałek) z powodów technicznych. Lokal został ponownie otwarty wczoraj w godzinach porannych. Wszystkich naszych gości serdecznie przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i zapraszamy do odwiedzania naszej restauracji - napisała Patrycja Pazio z biura prasowego.

 

 

Dowiedzieliśmy się również, że właścicielem restauracji McDonald’s w Jarocinie jest obecnie firma McDonald’s Polska.

 

Polskie restauracje amerykańskiej sieci dzielą się na te bezpośrednio będące w zarządzie centrali firmy, jak i punkty prowadzone w ramach tzw. franczyzy. Do tej pory jarociński "Mac" należał do przedsiębiorcy z Leszna. 


ZOBACZ TEŻ - NIEZWYKŁE ODKRYCIE W NOWYM MIEŚCIE

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

5
1
oceń tekst 6 głosów 83%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020