› Aktualności
16:00 / 11.06.2019

Dzieciaki szalały w pianie. Zobacz gdzie? [GALERIA]

Dzieciaki szalały w pianie. Zobacz gdzie? [GALERIA]

fot. sołectwo Bieździadów

Dzień Dziecka w Bieździadowie. Konkurencje sportowe, KGW Bieździadów, Ochotnicza Straz Pożarna Bieździadów, festyn rodzinny

 

 

Niedziela była dniem dzieci z Bieździadowa. To one obchodziły swoje święto. Otóż tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna wspólnie zorganizowały festyn z okazji niedawno obchodzonego Dnia Dziecka.

 

 

[Rozkład jazdy na Wieży Rocka. Zobacz TUTAJ]

 

 

Był dmuchany zamek, malowanie twarzy, wata cukrowa. Największym powodzeniem cieszyła się piana mydlana oraz prysznic, co nikogo nie dziwiło, bowiem niedziela była bardzo upalna, a ta forma zabawy sprawiła dzieciom sporo radości. Oczywiście nie zabrakło konkurencji sportowych przewidzianych dla całych rodzin: strzelanie z łuku, zbieranie grzybów w alkogoglach, przeciąganie liny czy skoki w workach. W tej konkurencji wziął tez udział sam burmistrz Michał Surma.

 

 

Na koniec sportowych konkurencji rozegrany został krótki mecz piłki nożnej, po którym wszystkie dzieciaki otrzymały upominki. Również nie zapomniano o głodomorach. Każdy, kto zgłodniał mógł zjeść kiełbaskę z grilla oraz przepyszne słodkości przygotowane przez panie z KGW.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 20