› Konkursy
10:38 / 10.08.2018

Dziewczyna Lata 2018. Głosowanie trwa! ZOBACZ kto prowadzi.

Dziewczyna Lata 2018. Głosowanie trwa! ZOBACZ kto prowadzi.

Dziewczyna Lata 2018. Kilka dni głosowania już za nami. Dziewczyny są piękne, więc wybór niełatwy. Swoimi głosami przybliżacie je do zdobycia tytułu Dziewczyna Lata 2018, a tym samym do fantastycznych nagród. Czekają na Wasze głosy, a w zamian mamy dla was upominki w postaci kubków, toreb - worków na plecy i książek.

 

 

Kto na tę chwilę wygrywa?

Na razie na pierwszym miejscu jest Weronika Roszak, na drugim Dominika Migalska, a na trzecim Katarzyna Szeps. Do końca głosowania jeszcze sporo czasu i wszystko się może zmienić, są to bowiem tylko wstępne kalkulacje. Dziewczyny, każda z Was ma szansę!

 

Już w poniedziałek ukaże się Gazeta Jarocińska, a w niej znajdziecie kupon wart aż 15 punktów! Przynoście, przysyłajcie, głosujcie!

 

W przyszłym tygodniu również pierwsza okazja na SMS-y, które będą liczone podwójnie, także śledźcie informacje na portalu, bądźcie na bieżąco.

 

Poniżej podajemy listę kandydatek i informacje jak można oddać głosy. Udostępniamy także linki, kierujące na plakaty uczestniczej opublikowane na facebooku. Wystarczy, że klikniesz na imię i nazwisko kandydatki. Wchodźcie i udostępniajcie!

 

Nasze kandydatki do tytułu Dziewczyny Lata 2018

1.

AGNIESZKA NYCZKE

Jestem wesołą osobą, optymistką. Mieszkam w Jarocinie. Mam 10-letnią córkę Oliwię. Uwielbiam tańczyć, w szczególności hip-hop -uczęszczam na zajęcia! Mam interesującą i odpowiedzialną pracę - jestem sterylizatorką w szpitalu.

SMS o treści: jarocinska.1 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT)

2.

ALEKSANDRA KASPERKOWIAK

W grudniu skończę 18 lat. Mieszkam w Witaszyczkach. Lubię słuchać muzyki i spędzać czas z przyjaciółmi.

SMS o treści: jarocinska.2 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT)

3.

DOMINIKA MIGALSKA

Mam 17 lat i mieszkam w Wilczy. Uczęszczam do I LO w Jarocinie. Należę do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Twardowie i biorę czynny udział w zawodach strażackich. Lubię pracę z ludźmi, dlatego należę do ZHP Jarocin. Opiekuję się tam chętnie zuchami. Kocham podróżować i poznawać nowe zakątki. Nie boję się nowych wyzwań. Cenię w sobie szczerość i pracowitość.

SMS o treści: jarocinska.3 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT)

4.

JAGODA GRYCIUK

Mam 17 lat. Mieszkam w Boguszynie, jest to mała wieś znajdująca się niedaleko Książa Wlkp. Uczęszczam do technikum budowlanego ZSP nr 1 w Jarocinie. Interesuję się sportem i modą, a w przyszłości chciałabym zostać architektem.

SMS o treści: jarocinska.4 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT)

5.

JULIA ROJEWSKA

Mam 17 lat i mieszkam w Cielczy. Od kilku lat interesuję się fotografią oraz ratownictwem. Należę do świetnego klubu Jarocińskich Pasjonatów Fotografii. Dzięki znajomym, którzy do niego należą, mam szanse rozwijać swoją pasję.

SMS o treści: jarocinska.5 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT)

6.

KAROLINA GOLA

Mam 21 lat, mieszkam w Jarocinie. Jestem miłą, wesołą dziewczyną, lubię spędzać czas aktywnie z przyjaciółmi. Uwielbiam podróżować. Interesuję się sportem, głównie lekkoatletyką, pływaniem oraz jazdą na nartach. Jestem otwarta na ludzi. chętnie zawieram nowe znajomości. Aktualnie studiuję kosmetologię na WSPiA w Poznaniu. Uwielbiam zwierzęta i czekoladę :)

SMS o treści: jarocinska.6 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT)

7.

KATARZYNA SZEPS

Mam 22 lata, ukończyłam studia pedagogiczne o specjalności resocjalizacja. W planach mam studia magisterskie z psychologii klinicznej. Lubię czytać, słuchać muzyki, śpiewać, interesuję się fotografią. Mieszkam w Jarocinie.

SMS o treści: jarocinska.7 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT)

8.

MAGDALENA SKOWRON

Nie jestem piękna, nie jestem idealna. Nie mam wspaniałego charakteru, nie mam super ciała... Nie zawsze jestem taka, jakbym chciała, choć bardzo się staram. Jestem po prostu sobą. Mieszkam w Jarocinie. Mam 26 lat. Bardzo lubię jeździć na rowerze, słuchać muzyki i spędzać czas ze znajomymi.

SMS o treści: jarocinska.8 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT)

9.

MARTA CZEPUŁKOWSKA

Jestem miłą i ciekawą świata dziewczyną, która chce zrealizować swoje cele i marzenia, odważnie idącą przez świat. Lubię sport i fryzjerstwo. Kocham podróże, poznawać nowych ludzi i miejsca. Mam 19 lat, mieszkam w Zakrzewie.

SMS o treści: jarocinska.9 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT)

10.

WERONIKA ROSZAK

Mam 21 lat, mieszkam w Wojciechowie (g. Jaraczewo). Studentka lingwistyki stosowanej. Języki, w szczególności angielski i niemiecki to moja pasja. na co dzień zawsze życzliwa i uśmiechnięta. Uwielbiam się wygłupiać :) Moim uzależnieniem jest sport. Biegam i ćwiczę z Ewą Chodakowską. Dobrze się czuję także przed obiektywem.

SMS o treści: jarocinska.10 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT)

11.

PAULINA TOMCZAK

Mam 20 lat, mieszkam w Łuszczanowie. Lubię rysować, interesuję się fotografią - robię zdjęcia w plenerze.

SMS o treści: jarocinska.11 na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT)

 

 

Nagrody

I miejsce:

- bon do sklepu Top Secret o wartości 400 zł

- torebkę z kolekcji Pauliny Schaedel

- sukienka ze sklepu elevenstory

- karnet na na zajęcia Zumby o wartości 60 zł ufundowany przez Anetę Szlachciak (8 wejść)

- kolacja w Pałacu w Tarcach

II miejsce:

- bon o wartości 150 zł do salonu kosmetycznego Estetique ufundowany przez Beatę Hałas.

- karnet na na zajęcia Zumby o wartości 60 zł ufundowany przez Anetę Szlachciak (8 wejść)

III miejsce:

- voucher o wartości 100 zł do sklepu Świat Kobiety

- karnet na na zajęcia Zumby o wartości 60 zł ufundowany przez Anetę Szlachciak (8 wejść)

Ponadto

specjalna nagroda “Gazety Jarocińskiej”

sesja zdjęciowa (wraz ze zdjęciem na kalendarz „Gazety Jarocińskiej” na rok 2019) dla dwóch dziewczyn.

REGULAMIN

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%