› Aktualności
11:15 / 09.09.2019

Festiwal Orkiestr Dętych już za nami [GALERIA, WIDEO]

Festiwal Orkiestr Dętych już za nami [GALERIA, WIDEO]

fot. Karina Muszalska

Festiwal Orkiestr Dętych 2019  w Żerkowie.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

W minioną sobotę ulice Żerkowa po raz kolejny rozbrzmiały skoczną i dynamiczną muzyką cztery orkiestry dęte, które zjechały do na Festiwal Orkiestr Dętych. W tegorocznej edycji oprócz gospodarzy czyli Orkiestry Dętej Mickiewiczowskiego Centrum, wystąpili Orkiestra Dęta im. Mariana Zielińskiego ze Śremu, Orkiestra Dęta z Kobylina oraz ze Środy Wielkopolskiej.

 

[115-lecie OSP Żerków - czytaj szczegóły TUTAJ].

 

Impreza na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń muzycznych odbywających się w Żerkowie i cieszy się popularnością i choć nie dopisała pogoda, to znaleźli się sympatycy tego typu muzyki, którzy uczestniczyli w przemarszu z rynku do amfiteatru.

 

[Nowe strefy aktywności juz otwarte - szczegóły czytaj TUTAJ].

 

Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 16.00 na żerkowskim rynku skąd zaproszone orkiestry dęte przemaszerowały w uroczystej defiladzie do amfiteatru. Tam nastąpiło oficjalne powitanie wszystkich muzyków i otwarcie koncertu przez burmistrza Żerkowa Michała Surmę oraz starostę powiatu jarocińskiego Lidię Czechak.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020

Zdjęcia ilość zdjęć 14