› Aktualności
11:35 / 24.02.2019

Festyn dla Jakuba. To już dzisiaj w Żerkowie. Przyjdź się pobawić i pomóc

Festyn dla Jakuba. To już dzisiaj w Żerkowie. Przyjdź się pobawić i pomóc

fot. Materiały organizatora

Dzisiaj (niedziela 24 lutego) w auli Szkoły Podstawowej w Żerkowie odbędzie się koncert dla Jakuba Ochnio. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację nastolatka, który z powodu nowotworu stracił nogę i potrzebuje protezy.

 

R E K L A M A

 

Impreza rozpocznie się o godz. 15.05. W programie przewidziano występy m.in. szkolnych zespołów (godz. 15.20), harcerzy (godz. 15.40), zespołów „Two Boys” (godz. 16.15), „Czajniki” (godz. 17.00), „DiscoBoys” (godz. 17.45) i „Marioo” (godz. 19.30). Na koniec zaplanowano pokaz Ulicznego Teatru Ognia „Anthony Street” i „Grow up Events” (godz. 20.10).

 

 

W przerwach pomiędzy koncertami odbywać się będą licytacje ciekawych przedmiotów. Z myślą o najmłodszych zostanie zorganizowane np. malowanie twarzy, strefa sportowa, dmuchany zamek, balonowe zwierzęta i przejażdżki limuzyną.

 

O żołądki uczestników dbać będą rodzice i panie z KGW z Żółkowa. Można będzie zjeść m.in. bigos, hot-dogi, pizzę, kiełbasę na ciepło, pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem, a do kawy - domowe ciasto.

 

R E K L A M A
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M A