› Sport i rekreacja
23:09 / 09.05.2018

FitDay w Atlasie

FitDay w Atlasie

Wykłady, warsztaty, zajęcia, które pozwoliły uczestnikom nie tylko na świetną zabawę, ale również na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu treningu, dietetyki, fizjoterapii i funkcjonowania swojego ciała. Tak wyglądał pierwszy FitDay w jarocińskiem fitness klubie „Atlas”.

R E K L A M A

 

FitDay w Atlasie rozpoczął się od zupełnej nowości - ANIMAL FLOW. To najnowszy trend w modzie fitness, który może znaleźć swoje zastosowanie w treningu, jak i rozgrzewce. Pozwala on na lepszą kontrolę nad naszym ciałem, rozciąga, wzmacnia i zwiększa gibkość.

Następnie Agnieszka zaprosiła na STRON BODY, świetny trening wzmacniający i poprawiający kondycję, łączący ze sobą elementy boxu i fitnessu.

Warsztaty z treningu ze sztangami pozwoliły uczestnikom doskonalić technikę wykonywania ćwiczeń z obciążeniem, a także obaliły wiele mitów dotyczących treningu siłowego u kobiet.
Dietetycy zafundowali zastrzyk wiedzy z poprawnego odżywiania, poruszając także kwestie układu hormonalnego oraz zbilansowanej diety u osób aktywnych fizycznie i nie tylko.

Po obiedzie Bartek opowiedział o rodzajach skurczy mięśniowych. Przez cały dzień uczestnicy mieli okazje skorzystać z innowacyjnego treningu EMS.
Arek podczas swojego warsztatu pokazał jak świetnym pomysłem jest użycie kettllebell podczas treningu i ich przydatność podczas budowania sylwetki.
Po wyczerpujących treningach, Mateusz skupił się na rozciąganiu, poruszył kwestie mobilności oraz przedstawił zastosowanie rollerów i gum.
Wisienką na torcie było spotkanie z Małgorzatą Mączyńską i Krzysztofem Masztalerzem, którzy podzielili się swą ogromną wiedzą i doświadczeniem, jeżeli chodzi o budowanie damskiej i męskiej sylwetki w sportach siłowych.
Wydarzenie to już na stałe zagości w kalendarzu imprez organizowanych w Atlas Fitness Club.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 8