09:20 / 21.01.2020

Gazeta Jarocińska - nowe wydanie. Zobacz, co w niej przeczytasz

Gazeta Jarocińska - nowe wydanie. Zobacz, co w niej przeczytasz

fot. Gazeta Jarocińska

Kolejny numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku. Nowe wydanie Gazety Jarocińskiej.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

Nowy numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już  w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 

W dzisiejszym wydaniu Gazety Jarocińskiej poznasz historię Marka Mazura, jarociniaka z pochodzenia, dla którego drugą ojczyzną stały się Indie. Kogo spotkał, z kim współpracuje i z czego żyje? O tym wszystkich przeczytasz Gazecie Jarocińskiej.

 

Darek Ostojski, nurek głębinowy, który zginął we Francji, we wspomnieniach swoich znajomych po fachu. 

 

Niewątpliwie pomocnym dla niejednego mieszkańca Jarocina bedzie artykuł dotyczący nowych praktyk stosowanych przez Energa Obrót. O czym mowa? Czytaj na stronie 7. 

 

"Jasny obiekt na chwilę rozświetlił niebo... Ci, którzy to widzieli, zastanawiali się, co to było". O czym mowa? Dowiesz się z artykułu na stronie 13. 

 

Co czeka nas w 2020 roku? E-recepty, podwyżka prądu, tańszy gaz i co jeszcze? Dowiesz się w najnowszym wydaniu gazety.

 

Warto sięgnąć po kolejne  wydanie Gazety Jarocińskiej (w sprzedaży od 14 stycznia).  Zapraszamy

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020