› Kultura i Rozrywka
15:05 / 11.07.2018

Gwiazda Jarocin Festiwal 2018 zatrzymana. Co z koncertem?

Gwiazda Jarocin Festiwal 2018 zatrzymana. Co z koncertem?

fot. la.lv

Jarocin. Pussy Riot. Jedna z członkiń Pussy Riot zatrzymana w Moskwie. Czy Pussy Riot zagra bez niej w Jarocinie? Marija Alochina.

 

 

R E K L A M A

Jeden z naszych czytelników poinformował nas, że usłyszał w radio informacje o rzekomym zatrzymaniu Marijii Alochiny - członkini zespołu Pussy Riot. To nie jedyny sygnał w ten sprawie. O zatrzymaniu miała wczoraj informować radiowa Trójka.

 

Jak podaje Russian Legal Information Agency, Alochina nie odpracowała 100 godzin społecznych przez co została zatrzymana 10 lipca w Moskwie. Więcej o sprawie można przeczytać TUTAJ [KLIKNIJ] oraz TUTAJ [KLIKNIJ].

 

- Żadnych informacji, że Marija Alohina została zatrzymana przez policję nie otrzymaliśmy. Gdyby się coś takiego wydarzyło, że miałoby jej nie być to od razu byśmy taką informację mieli - mówi Sebastian Pluta, dyrektora MR w Jarocinie

 

Manager zespołu znajduje się już w Polsce i na razie nie wypowiedział się na ten temat. 

 

Członkinie Pussy Riot słyną z wywoływanych skandali, które często kończą się dla nich konsekwencjami prawnymi, więzieniem lub nawet pobiciem.

 

Sama Marija Alochina pod koniec ubiegłego roku przyszła do siedziby Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej podczas 100. rocznicy utworzenia zbrodniczej Komisji Nadzwyczajnej (CzeKa), z której wywodziło się NKWD. Kobieta trzymała transparent z napisem „Wszystkiego najlepszego, kaci!”.

 

Koncert Pussy Riot zaplanowany jest na piątek podczas pierwszego dnia Jarocin Festiwal 2018. [KLIKNIJ TUTAJ]

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A