› Aktualności
10:47 / 04.09.2019

Helikopter zabrał go z raną kłutą brzucha

Helikopter zabrał go z raną kłutą brzucha

fot. Fanpage Szpital Powiatowy w Jarocinie


 Mieszkańcy Żerkowa z niepokojem obserwowali wczoraj wspólną akcję jarocińskiego pogotowia ratunkowego i ratowników „z nieba”. 

- Śmigłowiec wylądował na stadionie miejskim. Była tam również karetka pogotowia - napisał do nas pan Paweł.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

 

Służby medyczne i policja potwierdzają interwencję. Policja ustaliła, że 41-letni mężczyzna usiłował targnąć się na życie. Najpierw na pomoc ruszyła mu załoga Zespołu Ratownictwa Medycznego. Potem zostało wezwane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ratownik 21 usiadł na stadionie.

 

 

 

 

- Załoga poleciała po 41-letniego mężczyznę z raną kłutą brzucha i ranami ciętymi szyi i nadgarstka. Pacjent został przetransportowany do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim - informuje Kinga Czerwińska, rzecznik prasowy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 Dokładnie tydzień temu ratownicy „z nieba” przylecieli po dziecko, które zostało potrącone na ul. Św. Ducha w Jarocinie [ ZOBACZ TUTAJ].

 

Zespoły naziemnych karetek pogotowia ratunkowego i LPR-u współpracują ze sobą, aby ratować poszkodowanych w różnych wypadkach czy też osób, które nagle zachorowały [ZOBACZ TUTAJ]

 

Ta informacja powstała dzięki NASZYM CZYTELNIKOM. Sygnał otrzymaliśmy na DAJ ZNAĆ   

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

23
3
oceń tekst 26 głosów 88%