› Sport i rekreacja
20:39 / 28.09.2018

Inauguracja III ligi kobiet – Siatkarz Jarocin podejmie MKS MOS Turek

Inauguracja III ligi kobiet – Siatkarz Jarocin podejmie MKS MOS Turek

fot. Siatkarz Jarocin

Do rozgrywek wracają seniorki Siatkarza Jarocin, które w sezonie 2018/2019 występować będą w III lidze. Pierwszym rywalem będzie MKS MOS Turek. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 29 września.

R E K L A M A

 

 

Seniorski zespół kobiet po raz ostatni Siatkarz Jarocin wystawił w sezonie 2014/2015. Wówczas w rozgrywkach III ligi B Siatkarz zajął 3. miejsce. W lidze triumfował Amber Kalisz przed SPS Słupca. W bieżącym sezonie Jarocinianki zagrają w grupie 2 III ligi wspólnie z GLKS Barycz Janków Przygodzki, KTPS Konin, MLKS Orlik Miłosław i MKS MOS Turek, który będzie pierwszym rywalem.

W podobnej sytuacji jak Siatkarz są zawodniczki z Turku. MKS MOS do rozgrywek III ligi wraca po pięciu latach. W sezonie 2012/2013 ekipa z Turku zajęła 6. miejsce w III lidze A.

Sobotni mecz z MKS MOS Turek zaplanowano na 18.00. Spotkanie odbędzie się w hali przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie.

Kadra Siatkarza Jarocin: Anna Bednarek, Aneta Bartkowiak, Marta Latosińska, Zuzanna Tyl, Agnieszka Becela, Zuzanna Kalinowska, Eliza Bakalarczyk, Zuzanna Malinowska, Julia Kita, Wiktoria Antczak, Martyna Kujawa, Amelia Grzech, Julia Misiak, Julia Marciniak. Trener: Michał Sorek

Relacja ze spotkania będzie dostępna na portalu oraz w najbliższym numerze Gazety

R E K L A M A
5
0
oceń tekst 5 głosów 100%
R E K L A M A