› Aktualności
12:01 / 07.05.2018

Jarocin Festiwal 2018. Pyrkon i Jarocin łączą siły!

Jarocin Festiwal 2018. Pyrkon i Jarocin łączą siły!

fot. Materiały organizatora JF 2018

Jarocin Festiwal 2018. Rusza współpraca między Jarocin Festiwal i największym europejskim festiwalem fantastyki Pyrkon. Oba wydarzenia zyskają rockandrollową nutę i sporą dawkę magii – zapowiadają organizatorzy.

 

R E K L A M A

 

Podczas obu wydarzeń - w Poznaniu w dniach 18-20 maja i w Jarocinie między 13 a 15 lipca będzie można spotkać ekipy obydwu festiwali, kupić promocyjne karnety i wziąć udział w szeregu atrakcji.

Pyrkon to od lat pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników gier planszowych, komputerowych, karcianych, cosplayu i szeroko rozumianej fantastyki. Program bijącego rekordy popularności festiwalu obfituje w arcyciekawe spotkania autorskie z uznanymi pisarzami, dyskusje i warsztaty.

 

Wydarzenie, które każdego roku gromadzi w Poznaniu ponad 50 000 fanów fantastyki, to również kultowy konkurs strojów Maskarada, przegląd nowości ze świata gier i filmów, spotkania autorskie z uznanymi pisarzami, turnieje oraz panele dyskusyjne.

 

W trakcie tegorocznego Pyrkon Summer Camp podczas Jarocin Festiwal fani imprezy rozbiją swoje namioty w specjalnej strefie pola namiotowego i spędzą trzy dni na ponadpokoleniowej imprezie wypełnionej dobrą muzyką, spotkaniami z artystami, spektaklami, warsztatami, projekcjami filmowymi i after party – czytamy w przesłanym komunikacie.

Jak wam się podoba pomysł?

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 2