› Aktualności
17:04 / 08.04.2019

Jarocin Festiwal 2019. Organizator poszukuje… organizatora

Jarocin Festiwal 2019. Organizator poszukuje… organizatora

fot. B. Nawrocki

Tegoroczny Jarocin Festiwal został okrojony do dwóch dni - odbędzie się w sobotę i niedzielę - 13 i 14 lipca. Jest też organizator. Choć można by się zastanawiać, bo podmiot, który został wybrany, szuka teraz kogoś, kto ten festiwal… zorganizuje. Został nawet ogłoszony przetarg.

 

R E K L A M A

 

Tegoroczny festiwal wróci na ulicę Maratońską. Jego integralną częścią będą Jarocińskie Rytmy Młodych. Konkurs został wreszcie ogłoszony. Laureatów wybierze komisja, której będzie przewodniczył sam Marek Piekarczyk.

 

[o różnych pomysłach na organizację festiwalu - czytaj TUTAJ]

 

Sobotnia część festiwalu - 13 lipca, obejmie koncerty młodych kapel - laureatów Jarocińskich Rytmów Młodych oraz koncerty „gwiazd”. Zwycięzca JRM wystąpi w niedziele - 14 lipca. Koncert ma być transmitowany przez ogólnopolską telewizję.

 

 

Zespoły mogą zgłaszać się do udziału w przeglądzie do 26 kwietnia [więcej TUTAJ]. Regulamin przeglądu dostępny jest na stronie internetowej Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie.

 

[burmistrz Jarocina wyeliminowany z wyborów do Europarlamentu - czytaj TUTAJ]

 

Kolejnym transmitowany na żywo przez telewizję koncertem będzie niedzielny, specjalny występ poświęconej 25-rocznicy śmierci Ryszarda Riedla. Zagra zespół Dżem oraz syn legendarnego wokalisty - Sebastian Riedel.

 

[ważna zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina - zobacz, gdzie wyznaczono objazdy - szczegóły TUTAJ]

 

Tymczasem na stronie internetowej organizatora festiwalu - Jarocińskiej Agencji Rozwoju widnieje ogłoszenie o przetargu na organizację festiwalu, czyli między innymi na scenę, nagłośnienie i hotele dla wykonawców. Zainteresowani mogą składać oferty upływa w poniedziałek - 15 kwietnia.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

R E K L A M A
2
4
oceń tekst 6 głosów 33%
R E K L A M A